Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Weterynaria w Wielkiej Brytanii

Na weterynarię w Wielkiej Brytanii jest równie trudno się dostać, jak na medycynę. Jeśli słabo poszły Ci matury albo uważasz, że potrzebujesz przygotowania przed rozpoczęciem studiów to rok zerowy z ukierunkowaniem na Royal Veterinary College to najlepsza opcja dla Ciebie!

Royal Veterinary College to najstarsza uczelnia weterynaryjna i jedyna niezależna w całej Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się nie tylko w weterynarii ale również w pracach naukowo-badawczych z nauk paramedycznych, które również ma w swojej ofercie jako kierunek studiów.

Czym jest rok zerowy?

To rok przygotowujący do rozpoczęcia studiów w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu z sukcesem tego programu koordynowanego przez Cambridge Education Group aplikanci mają zapewniany wstęp m.in. na Royal Veterinary College.

Jak to wygląda?

Po zdaniu matury aplikujesz z nami na rok zerowy Cambridge Education Group i po odbyciu rocznego programu przygotowującego do studiów i zdaniu wszystkich egzaminów końcowych na dobrym poziomie można studiować na oddziałach prestiżowego University of London.

Aby dowiedzieć się więcej o kierunku, dostępnych stypendiach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl, lub wypełnij formularz kontaktowy.