Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Ważne terminy

Na studia w Wielkiej Brytanii aplikujemy znacznie wcześniej niż w Polsce. Jeśli nie masz głowy do terminów i jesteś zajęty przygotowaniami do matury - nic straconego. Od tego jesteśmy my!

Każdy z aplikantów Elab współpracuje ściśle ze swoim indywidualnym konsultantem. To on upewnia się, że wszystkie dokumenty są złożone o czasie i poprawnie.

O jakich terminach należy pamiętać?

15 stycznia klasy maturalnej - to wtedy kończy się pierwsza tura składania aplikacji na brytyjskie uczelnie

15 stycznia - 30  marca klasy maturalnej - druga tura składania aplikacji na brytyjskie uczelnie. Konsultanci Elab mają dostęp do informacji odnośnie ilości wolnych miejsc na brytyjskich uczelniach. Skontaktuj się z nami i nie zwlekaj - na pewno znajdziemy dla Ciebie wymarzoną szkołę!

30 marca - 30 czerwca klasy maturalnej trzecia tura aplikacji. Miejsca na uczelniach powoli się kurczą, ale aplikanci Elab w wielu szkołach mają preferencyjne traktowanie. Dzięki naszym relacjom z uczelniami na pewno uda nam się znaleźć dla Ciebie fantastyczną uczelnię.

30 lipca - 30 września klasy maturalnej - trwa aplikacja w trybie rezerwowym clearing. Jedynie szkoły, które mają wolne miejsca przyjmują jeszcze aplikacje. Aplikacja w trybie rezerwowym clearing jest dość skomplikowana, dlatego prześlij nam swoje wyniki - jeden z naszych konsultantów przeprowadzi Cię przez cały proces.