Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University to jeden z największych uniwersytetów we wschodniej Anglii. Obecnie uniwersytet liczy 39,400 studentów. Jego początki sięgają roku 1858 gdy powstał jako Cambridge School of Arts, status uniwersytetu uzyskał w roku 1992. Do tej pory studia artystyczne na tym uniwersytecie prowadzone są na bardzo wysokim poziomie i zapewniają studentom bardzo dobrą pozycję na rynku pracy.

Sprawdź

Swansea University

Założona w 1920r. walijska uczelnia Swansea University to powszechnie ceniona za jakość nauczania i dynamicznie rozwijająca się instytucja. Studenci mają szansę prowadzić badania w nowoczesnych pracowniach naukowych jak również możliwość wyjazdu na roczne studia zagraniczne. Cechą charakterystyczną Swansea Univeristy jest także bogata oferta kierunków łączonych.

Sprawdź

Nottingham Trent University

Nottingham Trent University jest publicznym uniwersytetem w Nottingham. Został założony w 1992 roku jako nowy uniwersytet, lecz jego korzenie sięgają, aż 1843 roku wraz z założeniem Nottingham Government School of Design. Nottingham Trent University położone jest w samym centrum Anglii - świetnie skomunikowane z Londynem i innymi dużymi miastami Wielkiej Brytanii.

Sprawdź

De Montfort University

De Montfort University oficjalnie otwarta przez Królową Elżbietę II w 1992 roku to dynamicznie rozwijająca się, państwowa uczelnia wyższa. Uniwersytet mieści się w Leicester jednym z najstarszych miast w Anglii.

Sprawdź

City University London

City University London to jeden z czołowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, założony w 1894 roku. Uniwersytet znajduje się w Londynie - stolicy biznesu i mediów, w pobliżu Liverpool Street, Kings Cross, St. Pancras i stacji kolejowej London Bridge. City University jest wiodącą uczelnią międzynarodową i jedyną uczelnią w Londynie, która jednocześnie dąży do doskonałości akademickiej i koncentruje się na biznesie. City University London jest wśród najlepszych 5% uniwersytetów na świecie według The Times Higher Education. Jest również 1 w Londynie dla kierunków takich jak biznes i zarządzanie oraz 4 w Wielkiej Brytanii !

Sprawdź

Birkbeck, Univerisity of London

Birkbeck to uczelnia publiczna, której korzenie sięgają 1823 roku. Należy ona do elitarnej grupy instytucji zrzeszonej w ramach University of London. Birkbeck to jedyny uniwersytet w Londynie specjalizujący się w kursach wieczorowych, gdzie zajęcia odbywają się między 6pm a 9pm.

Sprawdź

Bath SPA University

Bath SPA University został założony 160 lat temu, początkowo jako uczelnia artystyczna. Z tego właśnie względu uniwersytet skupia się bardziej na kierunkach artystycznych i humanistycznych. Bath SPA University został wybrano jako jeden z sześciu najbardziej kreatywnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Uczelnia skupia się na kreatywności, kulturze oraz przedsiębiorczości, a studenta stawia w samym centrum swoich działań.

Sprawdź

Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University został założony ponad 170 lat temu jak uczelnia artystyczna i na przełomie lat stała się 6stą co do wielkośći publiczną szkoła w Wielkiej Brytanii. Obecnie można studiować na aż 19 wydziałach oraz uczy się tam ponad 30 tysięcy studentów z czego 4,000 to studenci z zagranicy.

Sprawdź

University of Westminster

University of Westminster został założony jako pierwsza brytyjska politechnika w 1838 roku. Od tego czasu rozwinął się jako uniwersytet zaangażowany w biznesowe, profesjonalne i akademickie życie nie tylko Londynu. Uczelnia ma doskonałą reputację jako uniwersytet zapewniający zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy. Oferując ponad 300 różnych kierunków, uczelnia szczególnie skupia się na umożliwieniu zdobycia międzynarodowego doświadczenia dla wszystkich studentów Westminster. Współpracują z uczelniami i instytucjami z ponad 20 państw na całym świecie.

Sprawdź

University of Portsmouth

University of Portsmouth położony jest na południowym wybrzeżu Anglii. Portsmouth to tętniące życiem miasto, w którym panuje najbardziej słoneczna pogoda w Wielkiej Brytanii. Studiuje tu ponad 20 000 studentów, z czego 4 000 to studenci zagraniczni z ponad 140 krajów świata. Uniwersytet złożony jest z dwóch miasteczek uniwersyteckich Guildhall (w centrum miasta) i Langstone (poza centrum).

Sprawdź

University of Coventry

Uniwersytet ma bardzo bogate tradycje, ponieważ jego historia sięga aż XIX wieku, jednak największa jego działalność przypada na XX wiek. Szybko zmienia miejsca w rankingu na coraz to wyższe i jednocześnie dostaje liczne nagrody za jeden z najbardziej innowacyjnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Sprawdź

University of Lincoln

Od początku otwarcia uczelni przez Jej Królewską Mość, University of Lincoln wprowadza uczniów w świat nauki, a dzięki zaangażowaniu w edukacje każdego studenta, cieszy się bardzo dobrą międzynarodową reputacją.

Sprawdź

The University of Winchester

University of Winchester oferuje doskonałe programy studiów oparte o nowoczesne nauczanie i badania naukowe najwyższej jakości .

Sprawdź

The British and Irish Modern Music Institute

BIMM to wyjątkowa uczelnia, która szczyci się tytułem bycia liderem w kształceniu w dziedzinie muzyki współczesnej. Zapewnia swoim uczniom możliwość nie tylko zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale współpracuje także z najważniejszymi przedstawicielami przemysłu muzycznego na całym świecie

Sprawdź

London South Bank University

London South Bank University mieści się nad rzeką Tamizą w Southwark - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Londynu. Uniwersytet oferuje całą gamę kierunków, specjalizując się w praktycznym przygotowaniu studentów do wymogów rynku pracy. Czesne studiowania na LSBU pokrywa pożyczka od Student Finance.

Sprawdź

University of Roehampton London

Prestiżowy uniwersytet z imponującym kampusem w Londynie. Ba! Kampus został ogłoszony przez Timesa najpiękniejszym w Londynie. Poza kompleksem Uniwersytetu Londyńskiego - najlepsza uczelnia w aglomeracji stolicy! University of Roehampton - niezwykle bogata oferta edukacyjna oraz wieloletnia tradycja. Gwarantowana pożyczka dla każdego na pokrycie czesnego i darmowa pomoc w aplikacji.

Sprawdź

Richmond the American International University in London

Ta wyjątkowa uczelnia dostarcza swoim studentom edukację na najwyższym poziomie w kierunkach biznesowych, społecznych i humanistycznych. Studenci Richmond American International University in London mają niepowtarzalną szansę uzyskania dyplomu amerykańskiego i brytyjskiego licencjata jednocześnie. Pożyczka rządowa dla każdego i darmowa pomoc w aplikacji.

Sprawdź

Southampton Solent University

Znajduje się w samym centrum miasta na południowym wybrzeżu Anglii. To nowoczesna instytucja, której campus zaopatrzony jest w najwyższej jakości wyposażenie. Kursy tworzone i prowadzone są przez profesjonalistów, a zarazem przedstawicieli rynku pracodawców, aby przygotować absolwentów do międzynarodowej kariery zawodowej.

Sprawdź

Birmingham City University

Birmingham City University znajduje się na liście 30 najlepszych uczelni w Wielkiej Brytanii. Jest rozbudowanym, zróżnicowanym i coraz bardziej popularnym uniwersytetem. Na tę uczelnię uczęszcza około 23 tysięcy studentów z 80 krajów.W Birmingham City student stawiany jst na pierwszym miejscu co daje mu możliwość intensywnego rozwoju, oraz w przyszłości osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Sprawdź