Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Danii

Dania- International Business Academy IBA

Korzenie uniwersytetu sięgają ponad 100 lat, IBA jest dziś główną instytucją szkolnictwa wyższego w samym sercu Danii. Dyplom uczelni jest zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Duńskiej oraz przez dwie nowoczesne i innowacyjne uczelnie w Wielkiej Brytanii.

Sprawdź

Dania- Business Academy Aarhus

Business Academy Arhus jest jedna z największych uczelni w Dani. Ich programy kładą nacisk na naukę praktycznych umiejętności poprzez łączenie teorii z praktyką.

Sprawdź

Dania- Lillebaelt Academy of Professional Higher Education

University College Lillebaelt oferuje programy szkolnictwa wyższego w dziedzinie nauk medycznych i społecznych.

Sprawdź

Dania- VIA University College

Największy uniwersytet nauk stosowanych w Dani, oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych w dziedzinach takich jak zdrowie, edukacja społeczna, technologia, handel, projektowanie, biznes i animacja.

Sprawdź

Dania Academy of Higher Education

Rozpocznij swoją przyszłość w Danii! Oferujemy 5 wymagających międzynarodowych programów i 17 programów duńskich - odnajdź swoją ścieżkę kariery!

Sprawdź

Dania- Indywidualne Konsultacje

Elab oferuje profesjonalne usługi konsultingowe dla osób zainteresowanych studiami w dowolnych krajach na kierunkach anglojęzycznych. Nasi eksperci pomogą Ci bez stresu przejść przez proces aplikacyjny, napisać Personal Statement i Referencję, wybrać uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. 100% sukcesu przy aplikacji - Sprawdź!

Sprawdź