Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

University of Roehampton London

University of Roehampton London oferuje unikalne doświadczenie akademickie oraz profesjonalną edukację na wysokim poziomie. Studia na tym uniwersytecie to najlepsze lata życia spędzone w pięknym, tętniącym życiem i energią środowisku międzynarodowych studentów. University of Roehampton może poszczycić się ponad 170- letnią tradycją, która pozwoliła nie tylko zbudować prestiż uczelni, ale przede wszystkim zgromadzić ogromne doświadczenie dydaktyczne. Również dzięki temu, uniwersytet ten słynie z doskonale wykwalifikowanej kadry doktorskiej oraz badań naukowych znajdujących się w czołówce uniwersyteckich prac badawczych w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego wybrać ten uniwersytet? Sprawdź TUTAJ

Misją University of Roehampton London jest wspieranie studentów w rozwoju i wykorzystywaniu ich pełnego wewnętrznego potencjału. Uczelnia ta kształci młodych ludzi na odpowiedzialnych obywateli i liderów w swych dziedzinach. Absolwenci Roehampton są doskonale przygotowani do pracy zawodowej, a wiedza i umiejętności jakie zdobyli podczas studiów sprawiają, że są oni bardzo wysoko oceniani przez pracodawców. Są to ludzie pewni siebie, kreatywni, otwarci na nowe pomysły, doświadczenia oraz innowacje, tolerancyjni i przygotowani do pracy w różnych środowiskach, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi.

 

Zielony kampus oferuje nowoczesne i świetnie wyposażone zaplecze do codziennego życia, nauki i pracy. Pomaga stworzyć wspierające się wzajemnie środowisko studentów i pracowników. Kadra dba o proaktywność studencką - podopieczni mają możliwość angażowania się w wolontariat, akcje charytatywne czy projekty samorządu studenckiego.

 

Zobacz jak wygląda życie na Roehampton!

 

 

 

 

Pójdź na wirtualną wycieczkę po Campusach uniwersytetu!

 

Opłaty

Wyjazd na studia, nie tylko zagraniczne, obejmuje szereg kosztów, tzn. czesne, opłaty za zakwaterowanie, rachunki, koszty życia, materiały do nauki, transport na uczelnie.... Jednak zanim zrezygnujesz z marzeń i powiesz, że studia w UK, Danii lub Stanach Zjednoczonych są za drogie, poznaj koszty zwązane ze studiami zagranicznymi i sposoby na uzyskanie pożyczki z Elab!

Czesne za studia

Licencjat (BA, BSc): £8,750 / rok

Studenci z Polski mają możliwość uzyskania pożyczki na pokrycie czesnego (Student Loan), która jest dostępna dla wszytskich obywateli Unii Europejskiej.

Magister (MA, MSc):  £4,950 - £8,550 / rok

MBAs (kursy zawodowe):  £12,390 / rok

 

Sprawdź informację o stypendiach na Unversity of Roehampton dla kierunków licencjakich i magisterskich.

Dowiedz się więcej o tym jak sfinansować studia?Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytecie, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny

Licencjat - Bachelor degree courses

University of Roehampton akceptuje szereg miedzynarodowych kwalifikacji i egzaminów, takich jak A-levels, IB czy polska Matura.         W zależności od wybranego kierunku, uniwersytet wymaga od aplikantów z Polski następujących wyników ogólnych:

Matura: średnia z min. dwóch przedmiotów na poziomie rozszerzonym (egzaminy pisemne): minimum 50%, dla wielu kierunków (t.j. np. Business, Marketing, Computing) jest wymagana średnia min. 60%

Język angielski: IELTS – 6.0 ogółem, w tym min. 5.5 z każdego komponentu; lub min. 60% z pisemnej matury rozszerzonej z j. angielskiego

 

Magister, studia podyplomowe - Master Degree courses, Postgraduate Diplomas

Dyplom licencjata/inżyniera: na większość kierunków wymagana jest min. ocena dobra + (4+)

Język angielski: IELTS – 6.5 ogółem, w tym min. 5.5 z każdego komponentu

Na niektóre programy studiów magisterskich i podyplomowych wymagane jest doświadczenie w odpowiedniej branży.

 

Znajdź swój kierunek na University of Roehampton w naszej wyszukiwarce !Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytecie, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny


 

Agata, Economics and Business Management

"Uniwersytet Roehampton jest jednym z najnowocześniejszych  i dobrze rozwijających się uniwersytetów w sercu Anglii – Londynie. Podjęcie studiów w tym zapierającym dech miejscu całkowicie zmieniło moje życie, nauczyło  mnie nowych umiejętności i pokazało okazje, o których istnieniu nie miałam jakiegokolwiek pojęcia podczas mojego życia w Polsce. Studiowanie Business Management i Economics jest dla mnie życiowym wyzwaniem, którego podejmuję się codziennie z uśmiechem na mojej twarzy i determinacją w umyśle. System szkolny znacznie się różni od systemu w Polsce, jednakże ma mnie nauczyć zarządzania swoim czasem, dobrej organizacji oraz równowagi pomiędzy nauką, a aktywnościami społecznymi. Na uniwersytecie wielokulturowość jest ekscytująca, codziennie spotykam przyjaciół z różnych krańców świata. Po drugie, bycie studentem na tym uniwersytecie daje mi szansę na podjęcie stażu , a potem dobrze płatnej pracy w wymarzonej firmie. Co więcej, które miasto jest odpowiedniejsze aby poprawić swoje umiejętności językowe jak nie stolica Wielkiej Brytanii? Ogólnie rzecz biorąc mówienie, że stawanie się częścią społeczności Roehampton University nie było trudne – nie jest prawdą. Dzięki pomocy i radom warszawskiej firmy Elab Education Laboratory jeden z moich życiowych celów został spełniony. Mam nadzieję, że dołączysz do mnie w przyszłym roku!”

Zobacz co Agata pisze o życiu w UK i studiach na Roehampton na Elab Magazine! 

Ola, Journalism

"Witam!

Studia niesamowite! Zycie na kampusie mega. Znajomi super. Udalo mi sie dostac prace w restauracji Jamiego Olivera gdzie sam Jamie nagrywa swoj program a obok naszego staff room jest jego magazyn wiec niedlugo bede mogla zaczac tam praktyki. Nigdy w zyciu bym nie pomyslala, ze moje zycie sie tak zmieni. Londyn daje mozliwosci i to niesamowite."
 

Ania, Business Management and Digital Media

Obecnie studiuje na Roehampton University Business Management and Digital Media, bardzo mi sie podoba i uwazam ten wybór za wyjątkowo trafny. Wszyscy sa bardzo pomocni i mili, na uniwersytecie każdy znajdzie tyle wsparcia ile tylko potrzebuje, ponieważ nauczyciele i personalni tutorzy są bardzo zaangażowani i praktycznie na każde nasze zawołanie.
 

University of Roehampton oferuje 20 akademików dla studentów kierunków licencjackich, magisterskich i studiów podyplomowych. Zakwaterowanie w mieszkaniu studenckim czy akademiku to fantastyczny sposób na tworzenie nowych znajomości i rozwijanie relacji z innymi uczestnikami kursów w University of Roehampton, co jest szczególnie polecane studentom pierwszego roku.

Rodzaje zakwaterowania

Aby sprostać wymaganiom oraz udostępnić zakwaterowanie osobom o rożnych potrzebach i budżecie do zagospodarowania, Roehampton oferuje szeroką gamę bardzo dobrze wyposażonych pokoi w akademikach zlokalizowanych w kapusie uniwersyteckim - dla wszystkich, którzy najbardziej cenią sobię kontakt z innymi studentami i bliską odległość do obiektów uczelni. Jeżeli natomiast studenci chcą mieszkać w pokojach lub mieszkaniach prywatnych bliżej centrum Londynu, Roehampton proponuje miejsca w uczelnianych akedemikach, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dla swoich studentów Roehampton ma również ofertę, która jest absolutnym hitem - akademik Spring Mews położony w 1 strefie Londynu (samo centrum!) z bardzo dobrym dojazdem do uniwersytetu.

Opłaty

Ceny są zależne od rodzaju zakwaterowania, dla studentów kierunków licencjackich: 

wahają się w granicach 4, 134 GBP do ok.  6, 241 GBP za rok (38 tygodni).

dla osób, które są uczestnikami programów magisterskich bądź podyplomowych: 

wynoszą około 8, 135 GBP do ok.  8, 384 GBP za 51 tygodni.

Opłaty w akademiku Spring Mews, położonym w centrum Londynu wynoszą odpowiednio: 

10,407.60 GBP (za 42 tygodnie) lub 

11,156.25 GBP (za 51 tygodni).

Koszty roczne moga być spłacane w dogodnych dla studenta ratach. Student, który został przyjęty na Univeristy of Roehampton i dostał miejse w akademiku jest zobowązany zapłacić depozyt w wysokości 250 GBP (200 GBP dla Spring Mews) aby dokonać rezerwacji.

JAK BEZPŁATNIE APLIKOWAĆ Z ELAB NA SETKI KIERUNKÓW W ANGLII?

 

1. Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na dole strony lub, jeśli wiesz już na jakiej uczelni chcesz studiować, przez formularz aplikacyny. Na początku połączymy cię z indywidulanym konsultantem.

Jeden z naszych konsultantów przygotuje dla Ciebie staranną selekcję uniwersytetów wybranych spośród Uniwersytetow partnerskich Elab. Dzięki niemu poznasz wymagania dot. polskiej matury obowiązujące na Wyspach, koszty studiowania na danej uczelni oraz jej ofertę kierunkową.

Zobacz Nasz Zespół tutaj.

2. Wybierasz i aplikujesz. Pomagamy z dokumentami, listem motywacyjnym i pożyczką zupełnie za darmo. Na pierwszym etapie wyślemy Ci instrukcję jak założyć konto UCAS powiązane z Elab.

3. Zaczynasz przygodę życia!:)

 

Zobacz infografikę procesu aplikacji z Elab na uczelnie partnerskie

JAKIE WYMAGANIA MUSZĘ SPEŁNIĆ?

 • Zdać lub spodziewać się zdać Polską Maturę na min. jednym rozszerzeniu na 50% aż do dwóch rozszerzeń na 75% na uczelniach partnerskich z wyższych miejsc w rankingu (Aplikanci spodziewający się 85% na trzech rozszerzeniach, powinni zobaczyć nasze Oferty Premium)
 • Mieć poziom języka angielskiego na min B1 - przewidywac około 60%na Maturze Rozszerzonej z Angielskiego. Nie musisz miec jeszcze testu językowego. Niektóre uczelnie w ogóle go nie wymagają. 
 • Jesli aplikujesz na kierunki artystyczne, potrzebne będzie portfolio. Twój konsultant powie ci jak i w jakim formacie je przygotować.
 • Mieć mnóstwo chęci i zapałtu do podjęcia nowych wyzwań!

O JAKICH TERMINACH WARTO PAMIĘTAĆ?

 • Dla aplikantów na medycynę, Oxford i Cambridge: 15 października
 • Dla aplikantów na pozostałe uczelnie: 15 stycznia lub na uczelnie partnerskie do 30 czerwca
 • Dla aplikantów na kierunki artystyczne: 24 marca
 • Odpowiedzi na oferty odebrane przed 31 marca: 6 maja
 • Ostateczny deadline aplikacji w aplikacji Clearing: 30 września
 • Otwarcie dodatkowe naboru: lipiec

JAK SFINANSOWAĆ STUDIA W ANGLII I WALII ?

 • Studia w Wielkiej Brytanii są płatne, jednak na studia licencjackie można ubiegać się o pożyczkę rządową, która jest przyznana każdemu obywatelowi Rzeczpospolitej Polski. 
 • O spłatę pożyczki nie należy się obawiać, gdyż następuje dopiero po osiągnięciu pewnych zarobków, a raty są dopasowane do ich wysokości. Jeśli przez 30 lat po ukończeniu studiów nie osiągnie się zarobków wystarczających na spłatę pożyczki studenckiej- pożyczka jest umarzana.
 • Jeśli pracujesz w Anglii lub Walii  min. 3 miesiące możesz dostać także bezzwrotny grant oraz dodatkowa pożyczke na życie, wpływająca na Twoje konto. Zapytaj o to konsultanta !
 • Studia w Walii są ok. 3 razy tańsze niż studia w Anglii gdyż dofinansowuje je rząd Walijski - także dla Polaków. Więcej na temat znajdziesz w zakładce Finanse i Stypendia

 

 Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytecie, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny

Kierunek Poziom Branże
Accounting and Finance Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
International Management Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
International Management with Accounting Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
International Management with Finance Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
International Management with HRM Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
International Management with Marketing Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Marketing Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
MBA Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Project Management Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Accounting Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Biological Sciences Licencjat Nauki paramedyczne, Finanse i Zarządzanie,
Business Management Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management and Economics Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management and Entrepreneurship Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Entrepreneurship Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management and Digital Media Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Human Resources Management Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Economics Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management and Retail Marketing Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management and Accounting Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Classical Civilisation Licencjat Humanistyczne, Finanse i Zarządzanie,
International Business Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Marketing Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Media Communication and Culture Magister i Podyplomowe Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Journalism Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Mass Communication Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Marketing & Multimedia Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Media ,Culture & Identity Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Education Magister i Podyplomowe Edukacja,
Dyslexia: Identification, Assessment and Provision Magister i Podyplomowe Edukacja,
Early Childhood Studies Magister i Podyplomowe Edukacja,
Education Leadership and Management Magister i Podyplomowe Edukacja,
Education Policy Magister i Podyplomowe Edukacja,
Educational Practice Magister i Podyplomowe Edukacja,
Erasmus Mundus Special and Inclusive Education Magister i Podyplomowe Edukacja,
National Award for SEN Coordinators Magister i Podyplomowe Edukacja,
PGCE Primary Magister i Podyplomowe Edukacja,
PGCE Primary (Mathematics Specialist) Magister i Podyplomowe Edukacja,
PGCE Secondary Magister i Podyplomowe Edukacja,
Early Childhood Studies Licencjat Edukacja,
Education Licencjat Edukacja,
Primary Education Licencjat Edukacja,
Social Research Methods Magister i Podyplomowe Edukacja,
Special Educational Needs (Inclusive or Psychological Perspectives) Magister i Podyplomowe Edukacja,
Christian Ministry Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Classical Research Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Historical Research Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
History Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Practical Theology (DTh)* subject to approval Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Religion and Gender Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Studies in Contemporary Catholicism Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Theology and Religious Studies Magister i Podyplomowe Humanistyczne,
Anthropology Licencjat Humanistyczne,
History Licencjat Humanistyczne,
Ministerial Theology Licencjat Humanistyczne,
Theology& Religious Studies Licencjat Humanistyczne,
Creative Writing Magister i Podyplomowe Języki i literatura,
Creative Writing (specialist pathway) Magister i Podyplomowe Języki i literatura,
Applied Linguistics and TESOL Magister i Podyplomowe Języki i literatura,
Audiovisual Translation Magister i Podyplomowe Języki i literatura,
Specialised Translation Magister i Podyplomowe Języki i literatura,
Creative Writing Licencjat Języki i literatura,
English as a Foreign Language Licencjat Języki i literatura,
English Language & Linguistics Licencjat Języki i literatura,
English Literature Licencjat Języki i literatura,
French Licencjat Języki i literatura,
French & Spanish Licencjat Języki i literatura,
Spanish Licencjat Języki i literatura,
Translation Licencjat Języki i literatura,
Biomedical Sciences Licencjat Nauki paramedyczne,
Nutrition & Health Licencjat Nauki paramedyczne,
Zoology Licencjat Nauki paramedyczne,
Anthropology of Health Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Biomechanics Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Clinical Neuroscience Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Clinical Nutrition Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Health Sciences Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Obesity: Risks and Prevention Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Primate Biology, Behaviour and Conservation Magister i Podyplomowe Nauki paramedyczne,
Psychology of Sport and Exercise (BPS Accredited) Magister i Podyplomowe Sport,
Sport and Exercise Physiology Magister i Podyplomowe Sport,
Sport and Exercise Psychology Magister i Podyplomowe Sport,
Sport and Exercise Science Magister i Podyplomowe Sport,
Sport and Exercise Science (MRes) Magister i Podyplomowe Sport,
Stress and Health Magister i Podyplomowe Sport,
Criminology Licencjat Nauki społeczne,
Philosophy Licencjat Humanistyczne,
Social Anthropology Licencjat Nauki społeczne,
Sociology Licencjat Nauki społeczne,
Erasmus Mundus Human Rights Policy and Practice Magister i Podyplomowe Nauki społeczne, Prawo,
Human Rights Magister i Podyplomowe Nauki społeczne,
Human Rights and International Relations Magister i Podyplomowe Nauki społeczne,
Law Licencjat Prawo,
Law & Criminology Licencjat Prawo,
Dance Studies Licencjat Przemysł kreatywny i sztuka,
Drama Studies Licencjat Przemysł kreatywny i sztuka,
Drama, Theatre & Performance Studies Licencjat Przemysł kreatywny i sztuka,
Film Studies Licencjat Przemysł kreatywny i sztuka,
Photography Licencjat Przemysł kreatywny i sztuka,
Ballet Studies Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Choreography Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Choreography and Performance: Masters by Research Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Choreomundus: International Master in Dance Knowledge, Practice and Heritage Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Community Dance Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Dance Anthropology Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Dance Studies Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Global Dance: Politics, Identities and Institutions Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
South Asian Dance Studies Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Teaching Dance: Science and Art Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Performance and Creative Research Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Accessibility and Filmmaking Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Film and Screen Cultures Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,
Psychology Licencjat Psychologia,
Psychology & Counselling Licencjat Psychologia,
Therapeutic Psychology Licencjat Psychologia,
Art Psychotherapy Magister i Podyplomowe Psychologia,
Attachment Studies Magister i Podyplomowe Psychologia,
Counselling Psychology (BPS accredited) Magister i Podyplomowe Psychologia,
Dance Movement Psychotherapy Magister i Podyplomowe Psychologia,
Dramatherapy Magister i Podyplomowe Psychologia,
Integrative Counselling and Psychotherapy Magister i Podyplomowe Psychologia,
Music Therapy Magister i Podyplomowe Psychologia,
Play Therapy Magister i Podyplomowe Psychologia,
Sport & Exercise Sciences Licencjat Sport,
Sport Coaching Licencjat Sport,
Sport Psychology Licencjat Sport,