Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Bosworth Independent College

Bosworth Independent College położony jest w samym sercu Anglii, w mieście Northampton. Jest to angielska szkoła z internatem. Oferuje domową atmosferę i świetną edukację.

Sprawdź

Kursy Letnie w Oxfordzie

Tematyczne kursy letnie dla młodzieży na terenie cudownego Oxfrodu słynącego z najwyższego poziomu edukacji na świecie? Wspaniała przygoda i mnóstwo nowej wiedzy oraz doświadczeń? Zapraszamy na Oxford Summer Courses! Zapoznaj się z szeroką ofertą kierunków.

Sprawdź

Samiad Summer School

Letnie kursy językowe w Anglii w międzynarodowej atmosferze? Zapraszamy do Samiad Summer School “Gdzie nauka jest zabawą”!

Sprawdź

D'Ovebroeck's College Summer Courses

D'Overbroeck's College to szkoła brytyjska z tradycjami. Usytuowana w kolebce edukacji światowej – Oxfordzie – zapewnia cudowną atmsoferę I nowoczesną, skuteczną edukację.

Sprawdź

SBC Bournemouth Summer School

Szkoła Letnia w Bournemouth to połączenie nauki angielskiego w międzynarodowym towarzystwie z intensywnym programem pełnym atrakcji, wycieczek i wydarzeń sportowych. Dla osób w wieku 12-15 lat.

Sprawdź

EF - Education First

Misją EF jest przełamywanie barier językowych, kulturowych i geograficznych. EF pomaga stać się obywatelami świata ludziom w każdym wieku i każdej narodowości. Z Berlina do Pekinu, z Moskwy do Meksyku, z Dubaju po Denver. EF może się pochwalić 500 własnymi szkołami i biurami sprzedaży w ponad 52 krajach.

Sprawdź