Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Studia magisterskie w Wielkiej Brytanii - bezpłatna pomoc w aplikacji

 

Studia Magisterskie w Wielkiej Brytanii są dostępne dla wszystkich Polaków, którzy ukończyli studia pierwszego stopnia w Polsce lub jakimkolwiek innym kraju. 

Z bezpłatną pomocą Elab aplikacja na studia w Wielkiej Brytanii jest łatwiejsza niż kiedykolwiek - pomożemy Ci dostać się na ponad 50 uczelni w Wielkiej Brytanii oraz otrzymać pożyczkę od rządu brytyjskiego na opłacenie kosztów czesnego.

Dlaczego studia magisterskie w Wielkiej Brytanii?

  • Studia magisterskie w UK to niezwykła szansa, aby kontynuować aplikację w prawdziwie międzynarodowym środowisku. Średnio na brytyjskich uczelniach 20% studentów pochodzi spoza Wielkiej Brytanii - oznacza to prawdziwie międzynarodowe kontakty osobiste ale i biznesowe.
  • To przede wszystkim praktyczna wiedza - brytyjskie uczelnie stawiają na zatrudnialność i rozwijanie umiejętności kluczowych dla nowoczesnego rynku pracy.
  • Mnóstwo nowoczesnych specjalizacji - brytyjskie uczelnie stawiają na specjalizację, dlatego na studiach magisterskich w Wielkiej Brytanii będziesz mógł stać się ekspertem w wybranej przez siebie dziedzinie.

Gdzie mogę studiować?

Elab pomaga studentom od 2010 roku - przez ten czas poznaliśmy Wasze potrzeby. Dziś bezpłatnie pomagamy w aplikacji do ponad 50 szkół w Wielkiej Brytanii. Są to publiczne uniwersytety dopasowane do potrzeb każdego studenta - posiadają kierunki związane z inżynierią chemiczną, zarządzaniem na rynku modowym czy sztuką uliczną. 

Pozycje w rankingach naszych uczelni mówią same za siebie - Coventry University został wybrany 15 najlepszym uniwersytetem w Wielkiej Brytanii - trzy lata z rzędu wygrał konkurs na 'The Best Modern University in the UK'.

City University London jest jedną z najlepszych szkół na świecie dla osób myślących o dziennikarstwie i finansach.

University of Roehampton London to czołowa szkoła w Londynie dla filmowców i fotografów.

Aby zapoznać się z pełną ofertą szkół Elab napisz do jednego z naszych konsultantów (lub użyj formularza na dole strony). O wszystkich szkołach przeczytasz TUTAJ.

Ile to kosztuje?

Studia w Wielkiej Brytanii są płatne na wszystkich uniwersytetach. Wysokość czesnego uzależniona jest od uczelni, jednak średnio wynosi ok. 9 000 GBP/rok.

W trakcie roku studiów magiterskich masz możliwość mieszkać w akademikach. Chętnie pomożemy Ci w aplikacji o miejsce w jednym z nich.

Od 2016 roku dla studentów z Unii Europejskiej przysługuje pożyczka na pokrycie kosztów czesnego i utrzymania w wysokości do 10 000 GBP.

Dzięki tej pożyczce, opłacisz czesne oraz część swojego utrzymania na miejscu. O zasadach spłaty pożyczki przeczytasz TUTAJ

Pożyczka przysługuje wszystkim aplikantom, którzy nie ukończyli jeszcze studiów magisterskich w Polsce. 

W ramach naszej pomocy, pomożemy Ci o nią zaaplikować z sukcesem. 

 

Co teraz?

 

  1. WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY NA DOLE LUB NAPISZ DO NAS na info@elab.edu.pl - napisz nam jaki kierunek Cię interesuje, oraz kiedy planujesz rozpocząć studia.
  2. PO KONSULTACJACH DOBIERZEMY KIERUNEK I UCZELNIĘ najbardziej odpowiednią dla Ciebie
  3. NASZ KONSULTANT PRZEPROWADZI CIĘ KROK PO KROKU przez cały proces aplikacji (w tym aplikację o akademik i 10 000 GBP dofinansowania)
  4. PO OTRZYMANIU INFORMACJI OD UCZELNI, ŻE SIĘ DOSTAŁEŚ - Spakuj walizki i kup bilet na samolot
  5. ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ NA STUDIACH W WIELKIEJ BRYTANII!

 

⬇ WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY PONIŻEJ I ZACZNIJ PROCES APLIKACJI Z NAMI! ⬇