Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Staż KAPE INTERNSHIP

MIĘDZYNARODOWY STAŻ

Szukasz ciekawego pomysłu na staż? Jesteś pracowity i nie boisz się wyzwań? Świetnie trafiłeś! Międzynarodowy staż pomoże Ci rozwinąć zdolności językowe, poznać ludzi z różnych kultur, zbudować przyjaźnie na całe życie i stworzyć sieć międzynarodowych kontaktów! Pomożemy Ci stworzyć CV oraz list motywacyjny, a także GWARATUJEMY staż w Londynie!

GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ

Oferujemy prace w startupach, oraz w małych i średnich przedsiębiorstwach, które gwarantują ekscytujące, wymagające, pełne wyzwań staże, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie i rozwiniesz swoje umiejętności. Wybór odpowiedniej firmy będzie zależeć od Twoich kryteriów, oczekiwań oraz aktualnych możliwości.

ILE TRWA PROCES APLIKACYJNY

Czas trwania procesu będzie zależeć od kilku czynników, takich jak dziedzina w jakiej chcesz pracować, liczby dostępnych możliwości w danym czasie, a także dostępności firmy do przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych.  Średnio czas aplikacji wynosi od 3 do 5 tygodni.

CO OFERUJEMY

  1. Edycja CV oraz stworzenie listu motywacyjnego.
  2. Skontaktujemy się z firmami w Twoim imieniu, dopasujemy miejsce pracy do Twoich oczekiwań.
  3. Będziemy dostępni dla Ciebie przed, w trakcie i po Twoich praktykach.

Czas trwania stażu może wynosić od 4 tygodni do 12 miesięcy.Aby dowiedzieć się więcej o stażach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl, lub wypełnij formularz kontaktowy.