Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

George Stevens Academy

George Stevens Academy

George Stevens Academy jest niezależnym liceum, zlokalizowanym na wybrzeżu Maine. Akademia  zapewnia edukacyjne środowisko spełniające potrzeby zarówno lokalnych studentów jak i międzynarodowych. Gwarantuje naukę pełną wyzwań, kompleksowy programu akademicki i empiryczny, który sprzyja dążeniu do wiedzy, kreatywność, rozwija samodzielność i przygotowuje absolwentów do zmieniania świata!

George Stevens Academy posiada bogaty program nauczania na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym m.in. naukę o środowski morskim, różne dziedziny w sztuce, technologię przemysłową, hiszpański, francuski itp. Szkoła kładzie nacisk na naukę przez doświadczenia. GSA przygotowuje studentów do podjęcia pracy  w wielu różnych instytucjach, oraz doskonale przygotowuje na najbardziej selektywne uniwersytety i szkoły wyższe w Stanach.

Z ponad 35 klubów, działań i sportu, studenci GSA mają wiele możliwości odkrywania swoich zainteresowań, m.in. mogą dołączyć do wielokrotnie nagradzanej grupy jazzowej, sekcji żeglarskiej, rozwinąć się kulinarnie, artystycznie oraz sportowo. Szkoła prowadzi niezależne badana i program praktyk, oraz program, dzięki któremu uczniowie mogą zrealizować swój własny projekt. Ponadto Szkoła posiada 31 konkurencyjne zespoły sportowe plus klub siatkówki dla dziewcząt.

Około 12% uczniów to obcokrajowcy. Międzynarodowi uczniowie żyją w kameralnych akademikach na terenie kampusu. Starsi uczniowie, którzy wykazali osobistą odpowiedzialność mogą wybrać opcję pobytu w domu z miejscową rodziną.

Dostępne przedmioty oraz ich szegółowy opis znajdziesz tutaj

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie, skontaktuj się z naszymi indywidualnymi konsultantami porzez formularz, telefon lub maila na info@elab.edu.pl