Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Richmond the American International University

Richmond the American International University in London to najstarsza i największa uczelnia posiadająca pełną amerykańską akredytację. Oferując w Londynie kierunki oparte na modelu amerykańskim i umożliwiając studentom rozwój w międzynarodowym środowisku, uniwersytet daje globalną perspektywę i realizuje swoje motto: "Jedność w Różnorodności". Przykładem jest szkoła biznesowa uczelni, w której studenci uczą się analizować różne modele prowadzenia interesów oraz rozwijają umiejętności zarządzania w międzykulturowym środowisku. 

Uniwersytet prowadzi dwa kampusy - Richmond Hill oraz Kensington - oba w pobliżu metra, z dobry dojazdem do centrum Londynu. Grupę studentów tworzą ambitni i otwarci ludzie z ponad 100 różnych krajów, którzy bardzo cenią profesjonalną kadrę oraz zajęcia małych grupach, a także chętnie korzystają z bogatej oferty wymian studenckich, praktykach i staży oferowanych przez Richmond the American International University in London.

 

Co ma do zaoferowania Richmond the American International University in London?

 

Opłaty

Wyjazd na studia, nie tylko zagraniczne, obejmuje szereg kosztów, tzn. czesne, opłaty za zakwaterowanie, rachunki, koszty życia, materiały do nauki, transport na uczelnie.... Jednak zanim zrezygnujesz z marzeń i powiesz, że studia w UK, Danii lub Stanach Zjednoczonych są za drogie, poznaj koszty zwązane ze studiami zagranicznymi i sposoby na uzyskanie pożyczki z Elab!

Czesne za studia

Licencjat (BA, BSc): 7,700 GBP / rok

Magister (MA, MSc) Full time:  6,000 GBP / rok

Magister (MA, MSc) Part time: 3,000 GBP / rok

MBA Full time: 10, 000 GBP 

MBA Part time: 5, 000 GBP Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytecie, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info.elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny

 

Ola, Economics

To najlepsza uczelnia na swiecie! ;-) jestem bardzo szczesliwa i dumna z siebie ze jeszcze 3 lata temu nie myslalam o Anglii, a dzis studiuje na amerykanskiej uczelnii. Trzeba mierzyc wysoko, i nie patrzec na opinie innych, ze sie nie uda, ze nie dasz rady. Jesli wierzysz w siebie, sukces jest Twoj;)

Koniecznie przeczytaj TUTAJ, jakie były wrażenia Oli podczas pierwszych miesięcy studiów. 

 

Licencjat - Bachelor degree courses

Richmond the American International University in London akceptuje szereg miedzynarodowych kwalifikacji i egzaminów, takich jak A-levels, IB czy polska Matura. W zależności od wybranego kierunku, uniwersytet wymaga od aplikantów z Polski następujących wyników ogólnych:

Matura: średnia z przedmiotów na poziomie rozszerzonym (egzaminy pisemne): minimum 65%

Język angielski: IELTS min. 5.5 z każdego komponentu

 

Magister, studia podyplomowe - Master Degree courses, Postgraduate Diplomas

Dyplom licencjata/inżyniera: na większość kierunków wymagana jest min. ocena dobra (4)

Język angielski: IELTS – 6.5 ogółem, w tym min. 6.0 z każdego komponentu

 

Znajdź swój kierunek na Richmond, the American International University in London w naszej wyszukiwarce!Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytecie, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny 

JAK BEZPŁATNIE APLIKOWAĆ Z ELAB NA SETKI KIERUNKÓW W ANGLII?

 

1. Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na dole strony lub, jeśli wiesz już na jakiej uczelni chcesz studiować, przez formularz aplikacyny. Na początku połączymy cię z indywidulanym konsultantem.

Jeden z naszych konsultantów przygotuje dla Ciebie staranną selekcję uniwersytetów wybranych spośród Uniwersytetow partnerskich Elab. Dzięki niemu poznasz wymagania dot. polskiej matury obowiązujące na Wyspach, koszty studiowania na danej uczelni oraz jej ofertę kierunkową.

Zobacz Nasz Zespół tutaj.

2. Wybierasz i aplikujesz. Pomagamy z dokumentami, listem motywacyjnym i pożyczką zupełnie za darmo. Na pierwszym etapie wyślemy Ci instrukcję jak założyć konto UCAS powiązane z Elab.

3. Zaczynasz przygodę życia!:)

 

Zobacz infografikę procesu aplikacji z Elab na uczelnie partnerskie

JAKIE WYMAGANIA MUSZĘ SPEŁNIĆ?

 • Zdać lub spodziewać się zdać Polską Maturę na min. jednym rozszerzeniu na 50% aż do dwóch rozszerzeń na 75% na uczelniach partnerskich z wyższych miejsc w rankingu (Aplikanci spodziewający się 85% na trzech rozszerzeniach, powinni zobaczyć nasze Oferty Premium)
 • Mieć poziom języka angielskiego na min B1 - przewidywac około 60%na Maturze Rozszerzonej z Angielskiego. Nie musisz miec jeszcze testu językowego. Niektóre uczelnie w ogóle go nie wymagają. 
 • Jesli aplikujesz na kierunki artystyczne, potrzebne będzie portfolio. Twój konsultant powie ci jak i w jakim formacie je przygotować.
 • Mieć mnóstwo chęci i zapałtu do podjęcia nowych wyzwań!

O JAKICH TERMINACH WARTO PAMIĘTAĆ?

 • Dla aplikantów na medycynę, Oxford i Cambridge: 15 października
 • Dla aplikantów na pozostałe uczelnie: 15 stycznia lub na uczelnie partnerskie do 30 czerwca
 • Dla aplikantów na kierunki artystyczne: 24 marca
 • Odpowiedzi na oferty odebrane przed 31 marca: 6 maja
 • Ostateczny deadline aplikacji w aplikacji Clearing: 30 września
 • Otwarcie dodatkowe naboru: lipiec

JAK SFINANSOWAĆ STUDIA W ANGLII I WALII ?

 • Studia w Wielkiej Brytanii są płatne, jednak na studia licencjackie można ubiegać się o pożyczkę rządową, która jest przyznana każdemu obywatelowi Rzeczpospolitej Polski. 
 • O spłatę pożyczki nie należy się obawiać, gdyż następuje dopiero po osiągnięciu pewnych zarobków, a raty są dopasowane do ich wysokości. Jeśli przez 30 lat po ukończeniu studiów nie osiągnie się zarobków wystarczających na spłatę pożyczki studenckiej- pożyczka jest umarzana.
 • Jeśli pracujesz w Anglii lub Walii  min. 3 miesiące możesz dostać także bezzwrotny grant oraz dodatkowa pożyczke na życie, wpływająca na Twoje konto. Zapytaj o to konsultanta !
 • Studia w Walii są ok. 3 razy tańsze niż studia w Anglii gdyż dofinansowuje je rząd Walijski - także dla Polaków. Więcej na temat znajdziesz w zakładce Finanse i Stypendia

 

 Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytecie, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny

Kierunek Poziom Branże
MA International Relations Magister i Podyplomowe Nauki społeczne, Finanse i Zarządzanie,
MBA Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Accounting & Finance Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management: Finance Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Business Management: International Business Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,
MA in Art History and Visual Culture Magister i Podyplomowe Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
MA in Public Relations & Journalism Magister i Podyplomowe Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Communications: Marketing Communications and Public Relations Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
International and Development Economics Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
International Journalism and Media Licencjat Dziennikarstwo, Media i Komunikacja,
Art History & Visual Culture Licencjat Humanistyczne,
Contemporary Literature and Creative Writing Licencjat Języki i literatura,
MA in Advertising and Public Relations Magister i Podyplomowe Nauki społeczne,
MA in International Development Magister i Podyplomowe Nauki społeczne,
Fashion Management and Marketing Licencjat Przemysł kreatywny i sztuka,
MA in Visual Arts Management and Curating Magister i Podyplomowe Przemysł kreatywny i sztuka,