Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Edycja dokumentów aplikacyjnych: Personal Statement i Referencja

W PRZECIWIEŃSTWIE DO POLSKIEGO SYSTEMU REKRUTACJI NA UCZELNIE WYŻSZE, W WIELKIEJ BRYTANII  OPRÓCZ OCEN O SUKCESIE APLIKANTA DECYDUJĄ DWA NIEZWYKLE WAŻNE DOKUMENTY- PERSONAL STATEMENT I REFERENCJA.

Teksty te mają za zadanie przekonać komisje rekrutacyjne na studia za granicą, że to właśnie ty, a nie ktoś inny, jesteś idealnym kandydatem na wybrany kierunek na  wymarzonej uczelni.

Młodzi Brytyjczycy mają do czynienia z konceptami Personal Statementu i Referencji od pierwszych lat nauki. Wiedzą jak najlepiej wyeksponować swoje zalety, aby zrobić wrażenie na uniwersytetach. W Polsce uczniowie nie wiedzą jak się za to zabrać ani jakie informacje zawrzeć, aby zmaksymalizować swoje szanse. Podobnie z referencją. Nauczyciele nie zawsze potrafią napisać skomplikowany tekst w języku angielskim oraz nie wiedzą czego oczekują od nich brytyjskie uczelnie.

Nic dziwnego, w końcu nie musimy tych dokumentów załączać w rekrutacji na polskie uniwersytety.

Elab od lat pomaga maturzystom i studentom w profesjonalnej edycji i napisaniu Personal Statementów i Referencji. Jesteśmy w stałym kontakcie z wykształconymi na Oxbridge ekspertami w dziedzinie aplikacji, wiemy jak najlepiej wyeksponować Twoje zalety w sposób, który odpowiada brytyjskich standardom. Pomogliśmy naszym klientom przygotować aplikację na rozmaite kierunki od architektury, po wczesne nauczanie.

Jeśli Ty lub Twój nauczyciel macie wątpliwości jak napisać Personal Statement i Referencje które zmaksymalizują Twoje szanse na ofertę od brytyjskiej uczelni, zgłoś się do nas już dziś!


 

DZIĘKI NAM:

✔ Twój Personal Statement i Referencja będą odpowiadały brytyjskim standardom pod względem technicznym i merytorycznym

✔ Dokumenty w najlepszy możliwy sposób wyeksponują Twoje doświadczenie i osiągnięcia tak, aby odpowiadały wymaganiom na wybrany przez Ciebie kierunek studiów

✔ Personal Statement i Referencja będą pozbawione błędów językowych i gramatycznych

✔ Zaoszczędzisz czas, który będziesz mógł poświęcić na przygotowania do matury

✔ Otrzymasz profesjonalną, kompleksową krytykę tekstu, w przypadku w którym wyślesz nam gotowy draft

Jeszcze nie zabrałeś się za dokumenty? Masz gotowy pierwszy draft? Niezależnie od tego, na jakim etapie pisania jesteś, skontaktuj się z konsultantami Elab, a wycenimy usługę w zależności of tego ile pomocy potrzebujesz.


 

Z PRZYJEMNOŚCIĄ POMOŻEMY  STWORZYĆ DOKUMENTY APLIKACYJNE, KTÓRE OTWORZĄ CI DRZWI DO NAJLEPSZYCH UCZELNI  EUROPY I ŚWIATA.

Cena edycji uzależniona jest od tego, na jakim etapie pisania jesteś. Nie wiesz jak napisać personal statement a Twój nauczyciel nie wie co zawrzeć w referencji? Masz gotowy draft?

Z naszej pomocy skorzystali studenci takich uniwersytetów jak London School of Economics, University of Cambridge, University College London, SOAS (School of Oriental and African Studies), HEC Paris, Grenoble School of Business, Cass Business School i wielu innych.

Skontaktuj się z nami, aby upewnić się, że dokumenty spełniają wymagania uczelni, na którą aplikujesz.