Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

PAKIET PREMIUM USA

UWAGA! ZGŁOŚ SIĘ JAK NAJWCZEŚNIEJ, ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE SZANSE, PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINÓW I WYDŁUŻYĆ WSPÓŁPRACĘ Z EKSPERTEM ELAB! 

 

JAK POMAGAMY W APLIKACJI NA STUDIA W STANACH ZJEDNOCZONYCH?

  • Jeden z naszych konsultantów wybierze dla Ciebie najlepsze uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom oraz planom,
  • Zapewnimy pomoc w napisaniu lub przetłumaczeniu eseju aplikacyjnego we współpracy z wykształconymi specjalistami,
  • Rzetelnie wypełnimy lub pomożemy wypełnić aplikację online na dowolny uniwersytet. W razie, gdy nie spełnisz warunków swoich ofert przeprowadzimy Cię przez drugą i trzecią turę aplikacji, abyś dostał się na studia w USA!
  • Pomożemy Ci zaaplikować na egzamin SAT. Wskażemy źródła, gdzie możesz znaleźć najlepsze materiały przygotowawcze,
  • Zapewnimy kompleksową pomoc konsultanta w trakcie całego procesu aplikacyjnego, doradztwo i pomoc przez 5 dni w tygodniu,
  • Pomożemy zaaplikować o miejsce w akademiku lub znaleźć mieszkanie w odpowiadającej Ci dzielnicy. Znajdziemy dla Ciebie 'roommate' wśród naszej bazy studentów.

 

Studia w Stanach Zjednoczonych to nie taka prosta sprawa!

Wymaga przygotowania i wielu godzin spędzonych nad dopracowywaniem dokumentów aplikacyjnych. Elab oferuje profesjonalne usługi konsultingowe dla osób zainteresowanych studiami na najlepszych uniwersytetach w USA. Nasi eksperci pomogą Ci bez stresu przejść przez proces aplikacji, napisać esej, specjalnie przygotowany pod amerykańskie standardy, oraz referencję, a także wybrać college lub uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. 

Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

Wiele miesięcy oferowanej usługi w terminie od podpisania umowy (styczeń/luty 2017))-> październik 2017

Jeden z naszych konsultantów będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania procesu aplikacji po otrzymaniu oferty i przez pierwsze miesiące Twojego pobytu w USA.

Nie możemy nic zagwarantować, jednak nasze doświadczenie i profesjonalizm znacząco wpłynie na sukces Twojej aplikacji. W ciągu ostatnich czterech lat 100 % naszych klientów dostało ofertę od pierwszych trzech uniwersytetów swojego wyboru. O każde miejsce bije się mnóstwo osób - musisz poważnie i strategicznie zaplanować swoją aplikację, a my Ci w tym pomożemy.

Nie jest łatwo, ale nagroda jest ogromna. Na tych uniwersytetach studiowali najwybitniejsi politycy, pisarze, naukowcy i premierzy współczesnego świata. Uwierz w siebie - dołącz do najlepszych. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ OFERTY DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB.

Zobacz także proces współpracy. Od czego zaczynamy?