Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

PAKIET PREMIUM OXFORD & CAMBRIDGE

APLIKUJ Z NAMI NA OXFORD I CAMBRIDGE!

UWAGA!

ZGŁOŚ SIĘ JAK NAJWCZEŚNIEJ ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE SZANSE, PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINÓW I WYDŁUŻYĆ WSPÓŁPRACĘ Z EKSPERTEM ELAB!

PRZYJMUJEMY APLIKANTÓW NA ROK AKADEMICKI 2017/2018

Studia na Oxfordzie i Cambridge w Wielkiej Brytanii to nie przelewki. Aplikacja wymaga przygotowania i wielu godzin spędzonych nad dopracowywaniem dokumentów aplikacyjnych. Elab oferuje profesjonalne usługi konsultingowe dla osób zainteresowanych studiami na najlepszych uniwersytetach w UK, na które termin aplikacji to 15 PAŹDZIERNIKA. Nasi eksperci pomogą Ci bez stresu przejść przez proces aplikacji UCAS, napisać Personal Statement, specjalnie przygotowany na kierunki medyczne, oraz Referencję, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać college lub uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

Wiele miesięcy oferowanej usługi w terminie od podpisania umowy (styczeń/luty 2017)-> październik 2017

Uwaga! Można (i trzeba) aplikować z Polską Maturą!

Jeden z naszych konsultantów będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania procesu aplikacji po otrzymaniu oferty i przez pierwsze miesiące Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Wielu z naszych klientów dziś studiuje na University of Cambridge i  University of Oxford. Nie możemy nic zagwarantować, jednak nasze doświadczenie i profesjonalizm znacząco wpłynie na sukces Twojej aplikacji. W ciągu ostatnich czterech lat, 100 % naszych klientów dostało ofertę od pierwszych trzech uniwersytetów Swojego wyboru, a 60% od Oxford i Cambridge. O każde miejsce bije się 10 osób - musisz poważnie i strategicznie zaplanować swoją aplikację, a my Ci w tym pomożemy.

PAKIET PREMIUM LICENCJAT (POBIERZ OPIS)

Oprócz zakresu Pakietu Premium Licencjat, Pakiet Oxford & Cambridge to między innymi:

  • Doradztwo przy wyborze Collegu na wybranej uczelni oraz wskazanie profesorów, aby zwiększyć szanse na Interview
  • Wskazanie artykułów i książek do przeczytania na dany kierunek. Aplikacja na Oxbridge wymaga podkreślenia konkretnych zainteresowań akademickich - pomożemy ci je określij, wskazać i znaleźć. 
  • Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, w tym kilka godzin z konsultantem i rozmowa ze studentem z Oxbridge, omawianie pytań i ćwiczeń z interpretacji danych
  • Pomoc w wypełnieniu dodatkowej aplikacji SAQ na University of Cambridge + trzy dodatkowe eseje.

Można zgłosić się już na rok przed rozpoczęciem aplikacji. Napisz i uzyskaj wycenę. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ OFERTY DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB.

Zobacz także proces współpracy. Od czego zaczynamy?