Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

PAKIET PREMIUM MEDYCYNA

 Nabór na 2018/19 trwa! Aplikacja tylko do 15 października 2017.

studia w anglii-studia za granica-licencjat za granica-studiuj w uk-studia w uk-studia w wielkiej brytanii-aplikacja na studia w uk-medycyna w uk-medycyna w anglii

UWAGA! ZGŁOŚ SIĘ JAK NAJWCZEŚNIEJ ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE SZANSE NA STUDIA MEDYCZNE W UK(najlepiej druga klasa liceum lub pierwsza IB), PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINÓW I WYDŁUŻYĆ WSPÓŁPRACĘ Z EKSPERTEM ELAB!

Nabór na 2018/19 trwa!

Studia medyczne w Wielkiej Brytanii to ogromny prestiż. Jednak aplikacja wymaga od kandydatów solidnego przygotowania w szczególności dopracowania dokumentów aplikacyjnych. Elab oferuje profesjonalne usługi konsultingowe dla osób zainteresowanych studiami na kierunkach medycznych na najlepszych uniwersytetach w UK. Nasi eksperci pomogą Ci bez stresu przejść przez proces aplikacji UCAS, napisać Personal Statement, specjalnie przygotowany na kierunki medyczne, oraz Referencję, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać college lub uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

POBIERZ PAKIET PREMIUM MEDYCYNA

GETinMED

Lata doświadczenia pozwoliły nam dogłębnie zrozumieć bardzo skomplikowany proces aplikacji i selekcji kandydatów na studia medyczne w Wielkiej Brytanii. Wiemy, czym się kierować przy wyborze uniwersytetu oraz jak przygotować się do aplikacji tak, aby zmaksymalizować Twoje szanse na sukces.

Odpowiadając na potrzeby naszych podopiecznych, stworzyliśmy program oferujący więcej niż indywidualne wsparcie i doradztwo. 

GETinMED to kompleksowy program przygotowujący do aplikacji na studia medyczne w Wielkiej Brytanii. Program GETinMED to cykl sobotnich korepetycji i warsztatów, dzięki któremu kompleksowo przygotujesz się do egzaminów wstępnych, aplikacji i rozmowy kwalifikacyjnej na studia medyczne.

Od marca do listopada 2017 można również będzie uczęszczać na III turę naszego programu GETinMED, prowadzonego w formie warsztatów w siedzibie Fundacji Elab i poświęconego aplikacji na studia medyczne, ale przede wszystkim przygotowaniu do egzaminów UKCAT i BMAT. Można będzie również zapisać się na warsztaty UKCAT i warsztaty BMAT.

Czego się spodziewać ?

  • Pełnego zestawu materiałów, notatników, prezentacji, filmów i plików.
  • Pracy domowej, ułatwiającej kontynuowanie zajęć na rosnących poziomach trudności.
  • Warsztatowej formy zajęć, współpracy, konieczności intensywnego zaangażowania.

POBIERZ OFERTE GETinMED

 

JAK POMAGAMY PRZY APLIKACJI NA STUDIA ZA GRANICĄ?

  • Jeden z naszych konsultantów wybierze dla Ciebie najlepsze uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom oraz planom
  • Zapewnimy pomoc w napisaniu lub przetłumaczeniu Personal Statement we współpracy z wykształconymi na Oxford i Cambridge specjalistami
  • Rzetelnie wypełnimy lub pomożemy wypełnić aplikację online na dowolny uniwersytet na świecie oraz aplikację UCAS na brytyjskie uczelnie. W razie gdy nie spełnisz warunków swoich ofert przeprowadzimy Cię przez drugą i trzecią turę aplikacji, abyś dostał się na studia za granicą!
  • Pomożemy w przygotowaniach do BMAT, UKCAT, wyślemy niezbędne materiały, reading lists i nie tylko. Przeprowadzimy MOCK interview(nie uwzględniając kwestii przedmiotowych). Skontaktujemy Cię ze studentem Oxford lub Cambridge, który taką rozmowę już odbył.
  • Pomożemy Ci zaaplikować na egzamin IELTS i TOEFL. Wskażemy źródła, gdzie możesz znaleźć najlepsze materiały przygotowawcze
  • Kompleksowa pomoc konsultanta w trakcie całego procesu aplikacyjnego na medycynę w UK. Doradztwo i pomoc przez 5 dni w tygodniu
  • Pomożemy zaaplikować o miejsce w akademiku lub znaleźć mieszkanie w odpowiadającej Ci dzielnicy. Znajdziemy dla Ciebie 'roommate' wśród naszej bazy studentów. 

Jeśli myślisz o studiach medycznych w Anglii, Szkocji lub Walii skontaktuj się z nami już dziś.

Uwaga! Można (i trzeba) aplikować z Polską Maturą!

Jeśli zdecydujesz się na kompleksową Ofertę Premium Medycyna Elab będzie do Twojej dyspozycji przez cały proces aplikacji, po ogłoszeniu wyników oraz podczas pierwszych miesięcy studiów. Przed rozpoczęciem współpracy poprosimy Cię o wypełnienie kilku ankiet w celu uzyskania informacji, które pozwolą nam stworzyć Personal Statement i Referencję najlepiej eksponujące Twoją osobowość i osiągnięcia.

Interesuje cię wolontariat medyczny konieczny do aplikacji - zobacz ofertę lub skontaktuj sie z nami!

Jeden z naszych konsultantów będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania procesu aplikacji po otrzymaniu oferty i przez pierwsze miesiące Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Wielu z naszych klientów dziś studiuje na University of Cambridge i  University of Oxford. Nie możemy nic zagwarantować, jednak nasze doświadczenie i profesjonalizm znacząco wpłynie na sukces Twojej aplikacji. W ciągu ostatnich czterech lat, 100% naszych klientów dostało ofertę od pierwszych trzech uniwersytetów swojego wyboru, a 50% od Oxford i Cambridge. O każde miejsce bije się 10 osób - musisz poważnie i strategicznie zaplanować swoją aplikację, a my Ci w tym pomożemy.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ OFERTY DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB. Zobacz także proces współpracy. Od czego zaczynamy?

info@elab.edu.pl

602 751 351