Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Pakiet Premium Licencjat

APLIKUJ Z NAMI NA NAJLEPSZE UCZELNIE ZE ŚWIATOWYCH RANKINGÓW

Elab oferuje profesjonalne usługi konsultingowe dla osób zainteresowanych studiami w dowolnych krajach na kierunkach anglojęzycznych w tym: UCL, Oxford, LSE, Berkeley, Boston University, Warwick, HEC, Imperial i inne. Nasi eksperci pomogą Ci bez stresu przejść przez proces aplikacji UCAS, napisać Personal Statement i Referencję, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę.

Dzięki nam, bez problemów, stresów związanych z niejasnością procesu aplikacji, oraz nadprogramowego poświęcenia cennego czasu przejdziesz przez cały proces aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii.

Ponad 12 miesięcy oferowanej usługi !

Oferujemy kompleksowe przygotowanie do podjęcia studiów w UK w dwóch przedziałach cenowych

PAKIET PREMIUM LICENCJAT (POBIERZ OPIS)

PAKIET STANDARD LICENCJAT (POBIERZ OPIS)

Porównaj Oferty Standard i Premium

Aby uzyskać wycenę pakietu - napisz do nas przez formularz zgłoszeniowy. 

W ramach oferty PAKIET PREMIUM LICENCJAT I PAKIET STANDARD LICENCJAT oferujemy między innymi:

DORADZTWO

Elab Education Laboratory posiada zespół doświadczonych konsultantów, którzy pomogą nastolatkom, studentom i ich rodzicom w wyborze odpowiedniej uczelni zagranicznej oraz dalszej ścieżki kariery. Utalentowany i wykwalifikowany zespół zadba, aby nasi podopieczni zasilili szereg najlepszych uczelni na świecie.

 • Pomożemy wybrać uniwersytet i kierunek za granicą biorąc pod uwagę Twoje preferencje, możliwości i aspiracje.
 • Przygotujemy raport z proponowanymi uczelniami, ich wymaganiami i kompleksowymi informacjami na ich temat.
 • Spotkamy się z Tobą i rodzicami w celu ustalenia priorytetów wyboru uczelni. Zobacz jak wyglądają takie spotkania.
 • Dostarczymy informacje dotyczące systemu studiowania, możliwości zakwaterowania oraz wymagań każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, zamówimy prospectusy (broszury uczelni).
 • Po uzyskaniu ofert podpowiemy jak strategicznie wybrać wybór numer jeden oraz ubezpieczeniowy (standardowa procedura w UK)

PERSONAL STATEMENT i REFERENCJA

Aplikacja na studia w Wielkiej Brytanii, Stanach i innych krajach wymaga przygotowania listu motywacyjnego oraz polecającego, które są bardzo ważnymi aspektami aplikacji. Musisz wiedzieć czego oczekują szkoły oraz jaka jest standardowa procedura oceniania poszczególnych paragrafów tych dokumentów. Dzięki pomocy Elab wielu naszych podopiecznych dostało oferty od Oxford i Cambridge.

APLIKACJA NA STUDIA

Wielu Polaków napotyka problemy przy wypełnianiu aplikacji online na studia nie wiedząc jak poprawnie wpisać swoje doświadczenie zawodowe czy przetłumaczyć nazwy szkół i kwalifikacji tak, aby zmaksymalizować swoje szanse na sukces. Nasi konsultanci mają w tym ogromne doświadczenie.

 • Rzetelnie wypełnimy (lub pomożemy wypełnić) aplikację online na dowolny uniwersytet na świecie oraz aplikację UCAS na uczelnie Brytyjskie.
 • W razie, gdy nie spełnisz warunków swoich ofert, przeprowadzimy Cię przez drugą i trzecią turę aplikacji 
 • W Twoim imieniu skontaktujemy się z uniwersytetami tak, aby znaleźć miejsce na uniwersytecie odpowiadającym Twoim kwalifikacjom i ambicjom.

FINANSE

Jednym z najczęściej zadawanych pytań podczas podejmowania decyzji o studiach za granicą jest: Czy mnie na to stać? Jak mogę sfinansować swoje studia, pobyt i zakwaterowanie? Stypendia na studia nie są łatwe do znalezienia ani uzyskania. Koszty studiów na pewno powinny zostać dobrze zaplanowane przed wyjazdem z kraju. My wiemy jak zaplanować wydatki i aplikować o dofinansowanie rządowe. 

 • Pomożemy uzyskać pożyczkę studencką oraz załatwić wszelkie formalności z nią związane.

ZAKWATEROWANIE

 • Pomożemy zaaplikować o miejsce w akademiku lub pomożemy znaleźć mieszkanie w odpowiadającej Ci dzielnicy.
 • Wskażemy gdzie można alternatywnie szukać zakwaterowania lub dzielić mieszkanie
 • Znajdziemy dla ciebie "roommate" wśród naszej bazy studentów. 

EGZAMINY JĘZYKOWE

Niektóre uniwersytety uznają polską maturę na poziomie rozszerzonym, inne będą wymagać egzaminów udowadniających Twoje umiejętności językowe. Jak się do nich przygotować?

 • Pomożemy Ci zaaplikować na egzamin IELTS lub TOEFL.
 • Wskażemy źródła, gdzie możesz znaleźć najlepsze materiały przygotowawcze.

WYJAZD I PRZEPROWADZKA

Mamy zespół ekspertów, którzy pomogą ci radą przy przeprowadzce.

 • Pomagamy Ci w transakcjach walutowych.
 • Podpowiemy jak przelać pieniądze i założyć konto w banku za granicą. Wyślemy zestawienie kont studenckich abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie ofertę.
 • Zorganizujemy podróż i zarezerwujemy bilety.
 • Powiemy jak uzyskać ubezpieczenie i znaleźć lekarza rodzinnego.

 

Jeden z naszych konsultantów będzie do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania procesu aplikacji po otrzymaniu oferty i przez pierwsze miesiące Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Jeśli aplikujesz na Medycynę lub Oxford i Cambridge sprawdź specjalne pakiety. 

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ OFERTY DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB. 

Zobacz także proces współpracy. Od czego zaczynamy?