Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Oferta Indywidualna Proces Współpracy

DLACZEGO ELAB?

Nasi konsultanci mają ogromne doświadczenie w doradztwie edukacyjnym na studia za granicą. Pomogliśmy już dziesiątkom uczniów i studentów w dostaniu się na wymarzone studia. Wiemy, jak wiele pytań i wątpliwości może nasunąć się w trakcie długiego procesu rekrutacyjnego. Eksperci Elab kompleksowo przeprowadzą każdego zainteresowanego studiami za granicą klienta przez cały ten proces – od wyboru uczelni i kierunku, poprzez formalności związane z aplikacją w systemie UCAS, tworzenie Personal Statementu, Referencji aż po znalezienie najlepszego zakwaterowania i zaaplikowania o pożyczkę studencką.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne pakiety – w zależności od tego, jakiej pomocy oczekujesz. Skontaktuj się z nami, a jeden z konsultantów po rozpoznaniu Twoich potrzeb pomoże Ci wybrać. Nieważne czy masz Maturę na 60% ale pasję do swojego przedmiotu czy zawodu lub myślisz, że celujesz w same 100% - nasi konsultanci profesjonalnie dobiorą najlepszą ścieżkę dla ciebie. 

PROCES WSPÓŁPRACY Z ELAB

Kiedy zdecydujesz się na wyjazd, zgłoś się do nas, a przypiszemy Ci Twojego indywidualnego konsultanta. Na podstawie ankiety, którą dla nas wypełnisz przygotuje on dla Ciebie raport o szkołach i kierunkach, które będą najlepsze dla Ciebie. W całym procesie wyboru uczelni za granicą będzie on zawsze służył radą i swym doświadczeniem. W następnej kolejności konsultant pomoże przygotować całą dokumentację, napisać profesjonalny Personal Statement oraz Referencję. Będzie on czuwał nad całym procesem Twojej rekrutacji w systemie UCAS i zawsze przypominał o nadchodzących kolejnych etapach. Pomoże Ci również zorganizować wyjazd na dni otwarte dowolnej uczelni, zaaplikować o pożyczkę studencką i akademik. Ostatecznie, będzie kontaktował się z Twoją przyszłą uczelnią, by potwierdzić Twój status studenta oraz pomoże Ci zorganizować wyjazd. Zadabamy o ciebie na każdym kroku, poczujesz się najwyższej klasy klient i większości wypadków NASZA POMOC JEST ZUPEŁNIE BEZPŁATNA

Jak dokładnie przebiega współpraca z indywidualnym konsultantem edukacyjnym Elab? Zapoznaj się z poniższą grafiką:

JEŚLI INTERESUJE CIĘ WYJAZD NA DOWOLNE STUDIA ZA GRANICĄ -  KONIECZNIE SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI (formularz poniiżej)