Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

OFERTA DLA GIMNAZJALISTÓW I LICEALISTÓW

Jeśli masz  14 do 17 lat, to przed Tobą najważniejsze decyzje w życiu - wybór liceum, przedmiotów na maturze, no i kierunku studiów. W ELAB mamy ogromne doświadczenie w indywidualnym doradztwie edukacyjnym. 

Decyzja o podjęciu nauki w liceum w Anglii lub wyborze przedmiotów na Maturze lub IB w Polsce nie jest łatwa. To odważna decyzja, niesamowita przygoda i ogromna, pozytywna zmiana. 

Możemy pomóc Ci w tym wymagającym okresie przez:

  • Rozmowę z indywidualnym konsultantem, który odpowie na wszystkie Twoje (i rodziców) pytania, dotyczące studiów za granicą, wymagań i koniecznych przygotowań
  • Przeprowadzenie testów osobowościowych z wykwalifikowanymi trenerami osobistmi, którzy strategicznie pomogą Ci zaplanować studia i karierę. 
  • Wybrać odpowiedni kierunek spośród setek tysięcy dostępnych na zagranicznych uczelniach
  • Nakierowanie zajęć pozalekcyjnych na odpowiednie tory zgodne z Twoimi predyspozycjami, zainteresowaniami i planami
  • Wybór i pomoc w aplikacji do szkoły średniej w Wielkiej Brytanii, jeśli podejmiesz taką decyzję

Poczytaj więcej O NAS, oraz o naszych indywidualnych konsultacjach i procesie współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany liceami z jakimi współpracujemy, obejrzyj je TUTAJ.

Zapraszamy już wkrótce na nasza nową stronę liceum.elab.edu.pl

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie, skontaktuj się z naszymi indywidualnymi konsultantami porzez formularz, telefon lub maila na info@elab.edu.pl