Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Dlaczego warto nam zaufać

KIM JESTEŚMY?

Elab Education Laboratory powstał z inicjatywy studentów i absolwentów brytyjskich uczelni. Nasza misja i powód, dla którego przychodzimy codziennie do pracy jest jedna: chcemy, abyś dostał się na wymarzone studia w Wielkiej Brytanii. Kochamy naszą pracę, bo pozwala spełniać Twoje marzenia.

Przez lata działalności wyselekcjonowaliśmy uczelnie, które gwarantują satysfakcję studenta i wysoką jakość nauczania. Pracujemy w ścisłej relacji z nimi, dzięki temu możemy upewnić się, że Twoja aplikacja jest rozpatrzona dokładnie i z należytą uwagą. To szkoły pokrywają koszty naszej pracy – nie Ty, dlatego nie musisz martwić się o koszty współpracy z Elab. Zupełnie bezpłatnie upewnimy się, że proces aplikacji jest dla Ciebie łatwy, bezstresowy i przyjemny. Nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!

Zespół Elab

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, rokrocznie 100% naszych klientów otrzymuje ofertę od przynajmniej jednej uczelni.


 

 DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

Pracujemy ze specjalną metodą S-U-P-E-R. Przeczytaj więcej o tym, dlaczego wybrać nasze pośrednictwo oraz o filozofii SUPER.

 • Jesteśmy najlepsi w doradztwie edukacyjnym. Nie tylko wskażemy ci uniwersytety, ale też          
 • a) doradzimy        b) podpowiemy        c) porozmawiamy
 • Twój konusltant stanie się twoim doradcąi przyjacielem. Ciasteczka w biurze od wdzięcznych aplikantów to chleb powszedni :) Elab to nie tylko instrukcje i PDFy - ta darmowe indywidualne i dedykowane wsparcie dla każdego z was
 • Zaufały nam najlepsze uniwersytety w Anglii z tych, które współpracują z organizacjami pośredniczącymi - sprawdź - rankingi nie kłamią!
 • Przeszliśmy rygorystyczny proces uzyskania statusu UCAS CENTRE, czyli centrum na Polskę jedynego systemu, przez jaki aplikuje się na studia w UK
 • Nasza założycielka i mentorka wielu najlepszych studentów, Aleksandra Kozera, uzyskała status certyfikowanego agenta British Council. Elab znajduje sie na Globalnej Liście agentów British Council
 • Elab jest też certyfikowanym agentem  ICEF i WEBA oraz rokrocznie odwiedza największą konferencję edukacji międzynaorodwej EAIE - jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie doradztwa w edukacji międzynarodowej. 
 • Rokrocznie jeździmy na konferencję UCAS na centrów aplikacyjnych z całego świata,gdzie spotykamy się z przedstawiecielami najlepszych uniwersytetów (UCAS INTERNATIONAL TEACHER'S AND ADVISOR'S WORKSHOP)
 • Jestesmy młodym zespołem, rozumiejącym potrzeby licealistów i studentów z doświadczeniem pracy i nauki na całym świecie! Zgłoś się

 

JAK DZIAŁAMY?

W internecie znajdziesz wiele stron pośredników pomagających wyjechać na studia za granicę. Warto upewnić się, że powierzasz swoją przyszłość w dobre ręce. W Elab zdajemy sobie sprawę ze specyfiki naszej pracy. Nie tylko pomagamy się dostać się na studia, nasi konsultanci swoją radą i pomocą mają wpływ na Twoją przyszłość. Swoje zadanie traktujemy bardzo poważnie i dlatego wymyśliśmy metodologię działania, przyświecającą naszej codziennej pracy - SUPER ! (poczytaj o nas)

 • Zupełnie za darmo będziesz miał kontakt z indywidualnym konsultantem zawsze gotowym Ci pomóc i doradzić
 • upewnimy się, że aplikujesz na najlepszą uczelnię na jaką pozwalają Ci oceny w Wielkiej Brytanii i Danii.
 • organizujemy warsztaty, imprezy integracyjne i spotkania dla naszych absolwentów i aplikantów
 • praca z nami to sama przyjemność!
 • dzięki doświadczeniu i sukcesom wiemy jak przygotować aplikację na najwyższym poziomie
 • chętnie wpółpracujemy z rodzicami
 • jesteśmy ambitnym zespołem, który zna realia rynku pracy
 • nasze uniwersytety partnerskie to starannie wyselekcjonowane instytucje pozwalające osiągnąć najwyższej jakości edukację - zobacz takie uczelnie jak SOAS czy BIMM. 

Wiemy, że Polska to kraj zdolnej, ambitnej młodzieży, która ma szansę studiować nie tylko na najlepszych uczelniach w kraju, ale i na świecie. Brak powszechnie dostępnych informacji czy świadomości w liceach często sprawia, że studenci nie wykorzystują swojego potencjału do końca. Jeśli myślisz o studiach w Wielkiej Brytanii, Danii lub MBA za granicą a przerażają Cię związane z tym formalności zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z nami w celu omówienia szczegółów.


 

JAK APLIKOWAĆ

 • Zarejestruj się na górze ekranu
 • Przejdź do Panelu Aplikacyjnego
 • Jak wygląda proces aplikacji krok po kroku? Zobacz tutaj
 • Interesuje cię Magister w UK? Skontaktuj się z nami aby zacząć bezpłatną aplikację na studia!

 DLACZEGO TO ROBIMY?

Globalnie, 62% pracodawców potwierdziło, że edukacja międzynarodowa i studia za granicą jest ważnym aspektem w procesie rekrutacji na stanowiska pracy (The QS Global Employer Survey). Jako absolwenci brytyjskich uczelni doświadczyliśmy na własnej skórze jakości edukacji na światowej klasy uczelniach. Mamy w Polsce wielu zdolnych uczniów, którzy mogliby z powodzeniem studiować na uczelni z pierwszej pięćdziesiątki światowych rankingów. Chcemy kształtować świadomość Polaków o możliwościach rozwojowych jakie czekają na nich już na początku dorosłości. W globalnym świecie bez granic, z formalnego punktu widzenia jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Chcemy budować świadomość i praktyczne umiejętności wśród młodych ludzi, którzy później będą mogli reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.


 

KIM SĄ ZAŁOŻYCIELE ELAB?

Nasz zespół stale rośnie, a konsultanci z najlepszych europejskich uniwersytetów rekrutowani są w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Poznajcie jednak osoby, od których kilka lat temu wszystko się zaczęło.

ALEKSANDRA KOZERA

Absolwentka Cass Business School London i National University of Singapore. Pasjonatka biznesu odpowiedzialnego społecznie. Od 2010 roku specjalizuje się w konsultingu edukacyjnym i pomocy w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii i najlepsze szkoły biznesowe w Europie i na świecie. Doświadczenie zdobywała w Illuminate Consulting Group - firmie zajmującej się doradztwem strategicznym dla najlepszych uniwersytetów w Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych oraz firmach konsultingowych specjalizujących się w inwestycjach publicznych w Londynie (Social Finance) i Singapurze. Z sukcesem aplikowała na prawo nna University of California, Berkeley. Jej pasją jest żeglarstwo. Z jej pomocy przy edycji najwyższej klasy listów motywacyjnych korzystali obecni studenci Oxford i Cambridge.

kontakt:a.kozera@elab.edu.pl

OLGA SICZEK

Absolwentka City University London i Rutgers University (USA). Konsultingiem edukacyjnym zajmuje się od 2010 roku, specjalizując się w kierunkach związanych z nowymi mediami i medycyną. Z zaangażowaniem śledzi zmiany w globalnym świecie edukacji wyższej i rankingów uniwersyteckich- doświadczenie zdobywała w Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i międzynarodowej organizacji skupiającej twórców rankingów uczelni wyższych IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence. Jej pasje to film i fotografia. Dzięki profesjonalnej edycji referencji nauczycieli i wiedzy jaką zdobywała w rozmowach z Admission Tutorami najlepszych europejskich uczelni, wielu może poszczycić się dziś dyplomem z m.in. SOAS, University of Edinburgh, HEC Paris czy University of Cambridge.

kontakt:o.siczek@elab.edu.pl

Współpracujemy też z konsultantami edukacyjnymi, psychologami i ekspertami od interview oraz dokumentów aplikacyjnych na całym świecie. 

Zobacz zespół