Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Jak możemy ci pomóc?

STUDIA ZA GRANICĄ

Elab świadczy usługi strategicznego doradztwa edukacyjnego. Pomagamy się dostać na wymarzone studia za granicą i robimy to dobrze!

 • Możemy pomóc Ci strategicznie zaplanować przyszłość. Co i gdzie studiować? Jaki kierunek wybrać? Co zapewni mi dobrze płatną pracę i możliwości rozwoju? Na takie pytania odpowiedzą konsultanci Elab. Zapraszamy na Indywidualne Spotkania Konsultacyjne.
 • Pomożemy wybrać uczelnie i przygotować się do aplikacji oraz przygotować od zera najważniejsze eseje aplikacyjne na uczelnie w Wilekiej Brytanii, Stanach, Danii i na całym świecie. Takie jak Aarhus University, University of Edinburgh, LSE, UCL, SOAS, Imperial i inne. To zadanie spełniają nasze Oferty Premium Licencjat i Premium Magister.
 • Jeśli rozważasz najlepsze uniwersytety na Wyspach - Oxford lub Cambridge - lub kierunki medyczne, mamy dla Ciebie specjalną ofertę Oxbridge i Medycyna. Ze wględu na jakość i profesjonalizm usługi Indywidualnych Konsultacji są płatne.
 • W ofercie posiadamy także szereg instytucji partnerskichktórych oferty prezentujemy Polskim aplikantom. Wybraliśmy te szkoły i uniwersytety, które wpisują się doskonale w najnowsze trendy międzynarodowej edukacji – dostarczają wiedzy praktycznej oraz doświadczenia niezbędnego w wykonywaniu danego zawodu. Wskazówek i pomocy przy aplikacji na te instytucje udzielamy bezpłatnie.

KURSY LETNIE

Szereg instytucji z którymi współracujemy oferuje akademickie kursy letnie. To już więcej niż nauka języka - to doświadczenie studiowania za granicą podczas kilku tygodni letnich spędzonych na uniwersytecie w Londynie, Barcelonie czy San Fransisco. Jeśli masz powyżej 16 lat i chcesz spędzić lato doskonaląc swoje umiejętności w projektowaniu mody, biznesie czy prawie na jednych z najbardziej prestiżowych szkół na świecie - zobacz ofertę kursów letnich.

KURSY JĘZYKOWE

Twoja kariera nie zależ tylko od dyplomu ukończonej uczelni ale także od świetnej umiejętności posługiwania się językiem Angielskim. Elab docenia te potrzeby na polskim rynku i dlatego jednym z naszych strategicznych partnerów jest The Language Gallery - najbardziej nowoczesna i parktyczna szkoła językowa dla dorosłych w Londynie, Manchesterze, Birmingham i Toronto (Kanada). Jeśli chcesz zdać egzamin IELTS lub po prostu udoskonalić swój Angielski w wielu dziedzinach (Biznes, Inżynieria, Medycyna) sprawdź ofertę kursów językowych.

Dla dzieci i młodzieży oferujemy także wakacyjne kursy w prestiżowych szkołach brytyjskich z internatem. Starannie wyselekcjonowaliśmy instytucje, które oferują bogaty program kulturalny, sportowy i ambitne podejście do nauki języka. Zobacz gdzie możesz spędzić lato - tutaj.

SZKOŁA ŚREDNIA ZA GRANICĄ I DORADZTWO EDUKACYJNE DLA MŁODZIEŻY

Elab zauważa także problem słabego wsparcia szkół i braku przewodnictwa dla dzisiejszych gimnazjalistów i licealistów przy podejmowaniu świadomych i popartych wiedzą decyzji o swojej przyszłości. Chcemy pomóc młodzieży i rodzicom w podjęciu decyzji i odpowiedzi na pytania:

 • Co powinnam/powinienem studiować, żeby mieć satysfakcjonującą i ciekawą karierę?
 • Jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności w ciekawym i przyszłościowym zawodzie (uwzględniając takie ścieżki jak management consulting, investment banking, bioengineering, actuarial science i inne)
 • Jakie są zawody przyszłości?
 • Co to znaczy studiować konkretny kierunek?
 • Jak i kiedy przygotować się do aplikacji aby dostać się na uniwersytety ze światowej czołówki?
 • Jak strategicznie zaplanować swoją edukację jeśli jestem ambitnym młodym człowiekiem i planuję międzynarodową karierę?
 • Jak zaplanować wyjazd do liceum za granicą? Jak szkołę wybrać i sfinansować?

Aby umówić indywidualne konsultacje edukacyjne proszę napisać do nas na info@elab.edu.pl. Więcej informacji tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji lub rozpocząć proces aplikacyjny, prosimy o kontakt na info@elab.edu.pl