Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Nasz Team

KIM JESTEŚMY?

Education Laboratory to zespół doradców edukacyjnych, psychologów, absolwentów brytyjskich i duńskich uczelni oraz ekspertów w dziedzinie IB, personal statement, GMAT i innych, który za cel postawił sobie umożliwienie jak największej liczbie osób doświadczenia edukacji i praktyki zawodowej za granicą. Przez lata aktywności pomogliśmy dziesiątkom maturzystów i studentów wybrać uniwersytet, przygotować aplikację na najwyższym poziomie, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać odpowiedni akademik. Doświadczenie pozwoliło stworzyć nam kompleksową ofertę oraz dostarczyć usługę na najwyższym poziomie. Nasi klienci to obecnie studenci takich uczelni jak the University of Cambridge, SOAS, Grenoble School of Business, London School of Economics, King’s College, University of Edinburgh, University College London, Uniwersytet Kopenhaski, Uniwersytet w Roskilde i wiele, wiele innych.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, rokrocznie ponad 90% naszych klientów otrzymuje ofertę od przynajmniej jednej uczelni.

KIM SĄ ZAŁOŻYCIELE ELAB?

Nasz zespół stale rośnie, a konsultanci z najlepszych europejskich uniwersytetów rekrutowani są w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Poznajcie jednak osoby, od których kilka lat temu wszystko się zaczęło.

NASZ TEAM

 

 Aleksandra Kozera 

Absolwentka Cass Business School London i National University of Singapore. Pasjonatka biznesu odpowiedzialnego społecznie. Od 2010 roku specjalizuje się w konsultingu edukacyjnym i pomocy w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii i najlepsze szkoły biznesowe w Europie i na świecie. Doświadczenie zdobywała w Illuminate Consulting Group – firmie zajmującej się doradztwem strategicznym dla najlepszych uniwersytetów w Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych oraz firmach konsultingowych specjalizujących się w inwestycjach publicznych w Londynie (Social Finance) i Singapurze. Z sukcesem aplikowała na prawo na University of California, Berkeley. Jej pasją jest żeglarstwo. Z jej pomocy przy edycji najwyższej klasy listów motywacyjnych korzystali obecni studenci Oxford i Cambridge.

 Olga Siczek 

Absolwentka City University London i Rutgers University (USA). Konsultingiem edukacyjnym zajmuje się od 2010 roku, specjalizując się w kierunkach związanych z nowymi mediami i medycyną. Z zaangażowaniem śledzi zmiany w globalnym świecie edukacji wyższej i rankingów uniwersyteckich – doświadczenie zdobywała w Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i międzynarodowej organizacji skupiającej twórców rankingów uczelni wyższych IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence. Jej pasje to film i fotografia. Dzięki profesjonalnej edycji referencji nauczycieli i wiedzy jaką zdobywała w rozmowach z Admission Tutorami najlepszych europejskich uczelni, wielu naszych podopiecznych może poszczycić się dziś dyplomem z m.in. SOAS, University of Edinburgh, HEC Paris czy University of Cambridge.

Przemysław Jeziorowski

Absolwent uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wolnego Uniwersytetu w Berlinie oraz uniwersytetu w Lancaster. Swoje zainteresowania naukowe skupia na stosunkach polsko-niemieckich oraz drugiej wojnie światowej. Doświadczenie zdobywał w amerykańskich korporacjach zajmujących się doradztwem strategicznym. Jego pasją są języki obce. Z Fundacją Elab współpracuje od tego roku, specjalizując się w profesjonalnym doradztwie na studia medyczne oraz Art&Design.

Joanna Koper

Joanna Koper - psycholog, trener i konsultant. Absolwentka UMCS i Tel-Aviv University. Ponad 6 letnie doświadczenie w obszarze doradztwa zawodowego i projektowania ścieżek kariery. Posiada wiedzę z zakresu systemów edukacyjnych, psychologii oraz współczesnego rynku pracy (ponad 7 letnie doświadczenie pracy z biznesem w zakresie employer brandingu, komunikacji wewnętrznej oraz szkoleń). Pasjonatka kreatywności i design thinking. 

Agnieszka Łuczak

Utożsamia się z misją i działalnością Elab i uwielbia spełniać marzenia swoich aplikantów o edukacji za granicą. Podczas kilkuletniego doświadczenia pracy jako konsultant edukacyjny pomogła już wielu młodym i pełnym ambicji młodym ludziom. Kocha Dostojewskiego, Osiecką i Wojaczka, szczególnie czytanych po dobrym treningu crossfitu.

Michał Siwarga

Magister dyplomacji. Studiował dyplomację na Uniwersytecie Wrocławskim oraz dyplomację kulturalną na Uniwersytecie Sofijskim, stypendysta Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego oraz absolwent Europejskiej Akademii Dyplomacji. Pracował także jako koordynator ds. programowych w Instytucie Polskim w Sofii. Interesuje się stosunkami międzynarodowymi, historią, polityką wewnętrzną i zewnętrzną Bułgarii.

Anna Bujarska

Studentka Wydziału Ekonomii na Uczelni Łazarskiego. W Elab odpowiedzialna za pomoc w aplikacji na studia licencjackie w Wielkiej Brytanii i Danii. Interesuje się  wpływem mediów społecznościowych na społeczeństwo, w Elab pomaga również zespołowi odpowiedzialnemu za marketing. Prywatnie zainteresowana rozwojem start-upów w Polsce, marketingiem i fotografią.

Monika Borowiec

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła historię oraz europeistykę wschodniosłowiańską. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, jednak jej największą pasją zawodową jest pisanie. Przez cztery lata pracowała jako dziennikarz w tygodniku powiatowym. Na bieżąco tworzy treści na strony internetowe, zajmuje się tłumaczeniami oraz edycją tekstów w języku polskim i angielskim. Do zespołu Elab dołączyła w tym roku, odpowiadając m.in. za content marketing. Do jej zainteresowań naukowych należy film jako źródło historyczne oraz historia Nowego Jorku. W wolnym czasie rozwija swoje umiejętności kulinarne, interesuje się kulturą Dalekiego Wschodu oraz holistycznym podejściem do życia.

Piotr Dudek

Absolwent politologii i antropologii na wydziale Liberal Arts & Sciences na Univeristy College Utrecht w Holandii. Zwolennik frankofonii, przez semestr studiował na Institute d’Etudes Politiques – SciencesPo w Paryżu. Od zawsze zafascynowany edukacją za granicami Polski, ukończył dwujęzyczne gimnazjum im. N. Żmichowskiej oraz klasę IB w liceum im. M. Kopernika w Warszawie. Stypendysta UWC Summer Course ‘Arava Valley of Peace’ w Izraelu w 2011r. Przed wyjazdem na studia uczeń szkoły muzycznej I st. oraz II st. w klasie wiolonczeli oraz kontrabasu. Jego pasją jest teatr, muzyka klasyczna oraz filmy dokumentalne.

Krystian Tews

Prawnicze wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Instytucie Studiów Zaawansowanych w Warszawie oraz na Uniwersytecie w Groningen w Holandii. Specjalista prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii, doświadczony w pracy w renomowanych kancelariach, organizacjach pożytku publicznego i w szwajcarskiej instytucji finansowej.
Futurysta, pasjonat historii i filozofii myśli politycznej, na bieżąco wsłuchuje się w nowe trendy rozwiązań technologiczno-społecznych. Poza strategicznym doradztwem edukacyjnym, dalej rozwija się w sztuce grafiki projektowej oraz intensywnie pracuje nad przyszłą karierą naukową.