Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Nasz Team

KIM JESTEŚMY?

Education Laboratory to zespół doradców edukacyjnych, psychologów, absolwentów brytyjskich i duńskich uczelni oraz ekspertów w dziedzinie IB, personal statement, GMAT i innych, który za cel postawił sobie umożliwienie jak największej liczbie osób doświadczenia edukacji i praktyki zawodowej za granicą. Przez lata aktywności pomogliśmy dziesiątkom maturzystów i studentów wybrać uniwersytet, przygotować aplikację na najwyższym poziomie, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać odpowiedni akademik. Doświadczenie pozwoliło stworzyć nam kompleksową ofertę oraz dostarczyć usługę na najwyższym poziomie. Nasi klienci to obecnie studenci takich uczelni jak the University of Cambridge, SOAS, Grenoble School of Business, London School of Economics, King’s College, University of Edinburgh, University College London, Uniwersytet Kopenhaski, Uniwersytet w Roskilde i wiele, wiele innych.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, rokrocznie ponad 90% naszych klientów otrzymuje ofertę od przynajmniej jednej uczelni.

KIM SĄ ZAŁOŻYCIELE ELAB?

Nasz zespół stale rośnie, a konsultanci z najlepszych europejskich uniwersytetów rekrutowani są w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Poznajcie jednak osoby, od których kilka lat temu wszystko się zaczęło.

ALEKSANDRA KOZERA

Absolwentka Cass Business School London i National University of Singapore. Pasjonatka biznesu odpowiedzialnego społecznie. Od 2010 roku specjalizuje się w konsultingu edukacyjnym i pomocy w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii i najlepsze szkoły biznesowe w Europie i na świecie. Doświadczenie zdobywała w Illuminate Consulting Group - firmie zajmującej się doradztwem strategicznym dla najlepszych uniwersytetów w Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych oraz firmach konsultingowych specjalizujących się w inwestycjach publicznych w Londynie (Social Finance) i Singapurze. Z sukcesem aplikowała na prawo na University of California, Berkeley. Jej pasją jest żeglarstwo. Z jej pomocy przy edycji najwyższej klasy listów motywacyjnych korzystali obecni studenci Oxford i Cambridge.

kontakt:a.kozera@elab.edu.pl

OLGA SICZEK

Absolwentka City University London i Rutgers University (New York). Konsultingiem edukacyjnym zajmuje się od 2010 roku, specjalizując się w kierunkach związanych z nowymi mediami i medycyną. Z zaangażowaniem śledzi zmiany w globalnym świecie edukacji wyższej i rankingów uniwersyteckich- doświadczenie zdobywała w Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i międzynarodowej organizacji skupiającej twórców rankingów uczelni wyższych IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence. Jej pasje to film i fotografia. Dzięki profesjonalnej edycji referencji nauczycieli i wiedzy jaką zdobywała w rozmowach z Admission Tutorami najlepszych europejskich uczelni, wielu może poszczycić się dziś dyplomem z m.in. SOAS, University of Edinburgh, HEC Paris czy University of Cambridge.

kontakt:o.siczek@elab.edu.pl

NASZ TEAM (POLSKA)

Agnieszka Łuczak

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, a aktualnie studentka studiów II stopnia na kierunku biznes na rynkach wschodnich w Warszawie. Na ostatnim roku studiów licencjackich przeszła przez proces aplikacyjny na studia magisterskie na prestiżowym UCL. Uważa, że w Polsce konsulting edukacyjny jest bardzo potrzebny, ale wciąż mało rozpowszechniony, a wielu młodych ludzi nie wie o możliwościach, które przed nimi stoją. Elab to zmienia i chce zmieniać razem z nim. Uwielbia Dostojewskiego i Hłaskę, a dzień bez sportu i kawy uważa za dobrze niewykorzystany. 

 

 

Współpracujemy też z konsultantami edukacyjnymi, psychologami i ekspertami od interview oraz dokumentów aplikacyjnych na całym świecie.