Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Hult International Business School

Najbardziej międzynarodowa szkoła biznesowa na świecie(The Economist). Hult International Business School, znajdująca się w górnym 1% szkół biznesowych na świecie (Financial Times Ranking), pozwala studentom na naukę w systemie ‘rotacyjnym’, co oznacza, że oprócz nauki na jednym z głównych kampusów rozmieszczonych w globalnych metropoliach, mogą oni w trakcie studiów przenosić się do placówek w innych krajach.

Wybrane kierunki

University of Roehampton London

Prestiżowy uniwersytet z imponującym kampusem w Londynie. Ba! Kampus został ogłoszony przez Timesa najpiękniejszym w Londynie. Poza kompleksem Uniwersytetu Londyńskiego - najlepsza uczelnia w aglomeracji stolicy! University of Roehampton - niezwykle bogata oferta edukacyjna oraz wieloletnia tradycja. Gwarantowana pożyczka dla każdego na pokrycie czesnego i darmowa pomoc w aplikacji.

Wybrane kierunki

Richmond the American International University in London

Ta wyjątkowa uczelnia dostarcza swoim studentom edukację na najwyższym poziomie w kierunkach biznesowych, społecznych i humanistycznych. Studenci Richmond American International University in London mają niepowtarzalną szansę uzyskania dyplomu amerykańskiego i brytyjskiego licencjata jednocześnie. Pożyczka rządowa dla każdego i darmowa pomoc w aplikacji.

Wybrane kierunki

Francja- Grenoble Graduate School of Business

Grenoble Graduate School of Business szkoli obecnie ponad 2000 młodych ludzi 120 różnych narodowości. Kierunki studiów oferowane przez tę prestiżową uczelnię regularnie plasują się w czołówkach rankingów Financial Times.

Wybrane kierunki

London College of Contemporary Arts

London College of Contemporary Arts (LCCA) powstała w misją dostarczenia utalentowanym, młodym artystom umiejętności technicznych i wiedzy niezbędnych do rozpoczęcia satysfakcjonującej kariery zawodowej w przemyśle modowym i sztuce.

Wybrane kierunki

Inter Active

Teraz możesz studiować nie wychodząc z domu! Nowoczesne technologie umożliwiają Ci zdobywanie wiedzy z całego świata w zaciszu domowego ogniska. Zapoznaj się z ofertą naszych kursów Online realizowanych za pośrednictwem wielokrotnie nagradzanej plaftormy Inter-Active London School of Business and Finance.

Wybrane kierunki

Geneva International Business School

Geneva Business School to prestiżowa uczelnia biznesowa, którą wyróżnia wysoka jakość kształcenia oraz wybitna społeczność akademicka. Aby zapewnić studentom prawdziwy kontakt i dostęp do biznesu, kursy tworzone są z członkami najwyższej kadry menedżerskiej takich firm jak tym BNP Paribas, HSBC, Lloyds TSB, P&G i DHL. Geneva Business School oferuje studia online za pośrednictwem platformy Inter-Active.

Wybrane kierunki

Niemcy- GISMA Business School

Prestiżowa szkoła biznesowa w Hanowerze z bogatą ofertą kursów i studiów podyplomowych dla osób z doświadczeniem biznesowym.

Wybrane kierunki

Southampton Solent University

Znajduje się w samym centrum miasta na południowym wybrzeżu Anglii. To nowoczesna instytucja, której campus zaopatrzony jest w najwyższej jakości wyposażenie. Kursy tworzone i prowadzone są przez profesjonalistów, a zarazem przedstawicieli rynku pracodawców, aby przygotować absolwentów do międzynarodowej kariery zawodowej.

Wybrane kierunki

London South Bank University

London South Bank University mieści się nad rzeką Tamizą w Southwark - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Londynu. Uniwersytet oferuje całą gamę kierunków, specjalizując się w praktycznym przygotowaniu studentów do wymogów rynku pracy. Czesne studiowania na LSBU pokrywa pożyczka od Student Finance.

Wybrane kierunki

Dania- International Business Academy IBA

Korzenie uniwersytetu sięgają ponad 100 lat, IBA jest dziś główną instytucją szkolnictwa wyższego w samym sercu Danii. Dyplom uczelni jest zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Duńskiej oraz przez dwie nowoczesne i innowacyjne uczelnie w Wielkiej Brytanii.

Wybrane kierunki

The University of Winchester

University of Winchester oferuje doskonałe programy studiów oparte o nowoczesne nauczanie i badania naukowe najwyższej jakości .

Wybrane kierunki

University of Lincoln

Od początku otwarcia uczelni przez Jej Królewską Mość, University of Lincoln wprowadza uczniów w świat nauki, a dzięki zaangażowaniu w edukacje każdego studenta, cieszy się bardzo dobrą międzynarodową reputacją.

Wybrane kierunki