Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii

University of Roehampton London

Prestiżowy uniwersytet z imponującym kampusem w Londynie. Ba! Kampus został ogłoszony przez Timesa najpiękniejszym w Londynie. Poza kompleksem Uniwersytetu Londyńskiego - najlepsza uczelnia w aglomeracji stolicy! University of Roehampton - niezwykle bogata oferta edukacyjna oraz wieloletnia tradycja. Gwarantowana pożyczka dla każdego na pokrycie czesnego i darmowa pomoc w aplikacji.

Wybrane kierunki

Richmond the American International University in London

Ta wyjątkowa uczelnia dostarcza swoim studentom edukację na najwyższym poziomie w kierunkach biznesowych, społecznych i humanistycznych. Studenci Richmond American International University in London mają niepowtarzalną szansę uzyskania dyplomu amerykańskiego i brytyjskiego licencjata jednocześnie. Pożyczka rządowa dla każdego i darmowa pomoc w aplikacji.

Wybrane kierunki

Francja- Grenoble Graduate School of Business

Grenoble Graduate School of Business szkoli obecnie ponad 2000 młodych ludzi 120 różnych narodowości. Kierunki studiów oferowane przez tę prestiżową uczelnię regularnie plasują się w czołówkach rankingów Financial Times.

Wybrane kierunki

London College of Contemporary Arts

London College of Contemporary Arts (LCCA) powstała w misją dostarczenia utalentowanym, młodym artystom umiejętności technicznych i wiedzy niezbędnych do rozpoczęcia satysfakcjonującej kariery zawodowej w przemyśle modowym i sztuce.

Wybrane kierunki

Southampton Solent University

Znajduje się w samym centrum miasta na południowym wybrzeżu Anglii. To nowoczesna instytucja, której campus zaopatrzony jest w najwyższej jakości wyposażenie. Kursy tworzone i prowadzone są przez profesjonalistów, a zarazem przedstawicieli rynku pracodawców, aby przygotować absolwentów do międzynarodowej kariery zawodowej.

Wybrane kierunki

London South Bank University

London South Bank University mieści się nad rzeką Tamizą w Southwark - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Londynu. Uniwersytet oferuje całą gamę kierunków, specjalizując się w praktycznym przygotowaniu studentów do wymogów rynku pracy. Czesne studiowania na LSBU pokrywa pożyczka od Student Finance.

Wybrane kierunki

The University of Winchester

University of Winchester oferuje doskonałe programy studiów oparte o nowoczesne nauczanie i badania naukowe najwyższej jakości .

Wybrane kierunki

University of Lincoln

Od początku otwarcia uczelni przez Jej Królewską Mość, University of Lincoln wprowadza uczniów w świat nauki, a dzięki zaangażowaniu w edukacje każdego studenta, cieszy się bardzo dobrą międzynarodową reputacją.

Wybrane kierunki