Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Liceum w UK

Liceum w Wielkiej Brytanii

Nudzisz się na zajęciach w liceum? A może chciałbyś spędzić semestr/ rok w liceum zagranicą? Chcesz uczyć się w liceum w UK? Nic prostszego, wystarczy się z nami skontaktować, a my już wszystko załatwimy!

 

Dlaczego warto wyjechać?

 

- Przeżyjesz niesamowita przygodę życia, dzięki której poszerzysz swoje horyzonty

- Spędzisz semestr/ rok w międzynarodowym środowisku, zaprzyjaźnisz się z ludźmi wielu narodowości

- Poznasz kulturę i sposób życia w innym kraju oraz zupełnie inny system edukacji (może zachęci Cię to do studiowania w UKJ)

- Porozumiewanie się w języku angielskim nie będzie stanowić dla Ciebie problemu!

- Możesz przygotować się do matury IB, a także zdać egzaminy A-levels, czyli angielski odpowiednik polskiej matury.

 

Cechy charakterystyczne systemu edukacji w UK:

 

- Szkoły kładą duży nacisk na naukę praktyczny umiejętności, poprzez różne eksperymenty czy doświadczenia, „sucha” teoria ma drugorzędne znaczenie. Dzięki temu bardzo dużo uczysz się na zajęciach a po lekcjach masz więcej czasu na rozwijanie swoich pasji.

- Uczeń sam wybiera sobie od pięciu do siedmiu przedmiotów, których chce się uczyć.

- Nauczyciel jest Twoim przyjacielem, a nie Wrogiem Publicznym nr 1 J

- Szkoły oferują ogromną ilość zajęć poza lekcyjnych m.in. naukę języków( chiński, francuski, hiszpański itp.), zajęcia muzyczne, artystyczne, plastyczne,  sportowe.

- Plan lekcji ułożony jest tak, żeby w przerwie między zajęciami można było odrobić zadanie domowe i po szkole móc rozwijać swoje pasje, zainteresowania.

 

Kwalifikacja do konkretnej klasy będzie zależeć w dużej mierze od znajomości języka angielskiego. Twój poziom zostanie także zweryfikowany z nauczycielami i dyrekcją szkoły.

 

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie, skontaktuj się z naszymi indywidualnymi konsultantami porzez formularz, telefon lub maila na info@elab.edu.pl