Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

LICEUM W ANGLII

Wyjazd do zagranicznego liceum to ważna decyzja w życiu tak dla naszego aplikanta, jak i jego rodziców. Trudno wybrać najlepszą szkołę oraz zorganizować pobyt. 

Elab od wielu lat pomaga studentom i uczniom w zorganizowaniu wyjazdów do najbardziej prestiżowych placówek edukacyjnych na świecie. Dzięki nam uzyskasz szansę na najlepszej jakości zagraniczną edukację oraz zmaksymalizujesz szanse przyjęcia na najbardziej prestiżowe uniwersytety na świecie.

Aby ułatwić Wam trudny proces wyboru i aplikacji do liceów w Anglii, uruchomiliśmy oddzieln serwis, w którym zapoznasz się z ofertą szkół średnich Elab oraz uzyskasz kompleksową pomoc w aplikacji.

DLACZEGO APLIKOWAĆ Z NAMI DO LICEUM?

Szkoły, z którymi współpracujemy, mieszczą się w ścisłej czołówce najlepszych szkół średnich w Wielkiej Brytanii. Od lat uczą młodzież z całego świata - zarówno w programach IB (międzynarodowa matura) oraz A-Levels (matura brytyjska). Zapewniają one zatem najlepszą jakość edukacji oraz opieki nad uczniami. 

KIEDY APLIKOWAĆ?

Aby aplikować bezpośrednio do anglosaskiego odpowiednika polskiego liceum, uczeń w dniu rozpoczęcia nauki musi mieć ukończone 16 lat. Zazwyczaj w Polsce jest to druga klasa.

Wszyscy uczniowie mają jednak możliwość wyjazdu bezpośrednio po gimnazjum - pod warunkiem, że w dniu rozpoczęcia nauki będą mieć ukończone 15 lat. Dołączą wtedy do programu przygotowującego do liceum - ICSE lub A-Levels.

Serwis Liceum Elab

W naszym serwisie:

- dowiesz się wszystkiego o systemie edukacyjnym w Wielkiej Brytanii

- zapoznasz się z ofertą edukacyjną oraz kosztami nauki w wybranych szkołach

- uzyskasz kompleksowe wspracie w wyborze szkół i aplikacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?