Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii

Southampton Solent University

Znajduje się w samym centrum miasta na południowym wybrzeżu Anglii. To nowoczesna instytucja, której campus zaopatrzony jest w najwyższej jakości wyposażenie. Kursy tworzone i prowadzone są przez profesjonalistów, a zarazem przedstawicieli rynku pracodawców, aby przygotować absolwentów do międzynarodowej kariery zawodowej.

Wybrane kierunki

Dania Academy of Higher Education

Rozpocznij swoją przyszłość w Danii! Oferujemy 5 wymagających międzynarodowych programów i 17 programów duńskich - odnajdź swoją ścieżkę kariery!

Wybrane kierunki

London South Bank University

London South Bank University mieści się nad rzeką Tamizą w Southwark - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Londynu. Uniwersytet oferuje całą gamę kierunków, specjalizując się w praktycznym przygotowaniu studentów do wymogów rynku pracy. Czesne studiowania na LSBU pokrywa pożyczka od Student Finance.

Wybrane kierunki

Dania- Business Academy Aarhus

Business Academy Arhus jest jedna z największych uczelni w Dani. Ich programy kładą nacisk na naukę praktycznych umiejętności poprzez łączenie teorii z praktyką.

Wybrane kierunki

Dania- VIA University College

Największy uniwersytet nauk stosowanych w Dani, oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych w dziedzinach takich jak zdrowie, edukacja społeczna, technologia, handel, projektowanie, biznes i animacja.

Wybrane kierunki

Dania- Lillebaelt Academy of Professional Higher Education

University College Lillebaelt oferuje programy szkolnictwa wyższego w dziedzinie nauk medycznych i społecznych.

Wybrane kierunki

Holadnia- Fontys University of Applied Science

Fontys University of Applied Science swoją strategię opiera na wysokiej jakości kształcenia. Fontys kładzie nacisk na intensywną, stawiającą wyzwania, fascynującą i dobrze zorganizowaną edukację. Program kształcenia w Fontys jest tworzony w oparciu o trzy najważniejsze cechy; daje solidną podstawę teoretyczną, praktyczne umiejętności i podstawy zawodowe.

Wybrane kierunki

University of Coventry

Uniwersytet ma bardzo bogate tradycje, ponieważ jego historia sięga aż XIX wieku, jednak największa jego działalność przypada na XX wiek. Szybko zmienia miejsca w rankingu na coraz to wyższe i jednocześnie dostaje liczne nagrody za jeden z najbardziej innowacyjnych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii.

Wybrane kierunki

University of Lincoln

Od początku otwarcia uczelni przez Jej Królewską Mość, University of Lincoln wprowadza uczniów w świat nauki, a dzięki zaangażowaniu w edukacje każdego studenta, cieszy się bardzo dobrą międzynarodową reputacją.

Wybrane kierunki