Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Uniwersytety w Wielkiej Brytanii

University of Roehampton London

Prestiżowy uniwersytet z imponującym kampusem w Londynie. Ba! Kampus został ogłoszony przez Timesa najpiękniejszym w Londynie. Poza kompleksem Uniwersytetu Londyńskiego - najlepsza uczelnia w aglomeracji stolicy! University of Roehampton - niezwykle bogata oferta edukacyjna oraz wieloletnia tradycja. Gwarantowana pożyczka dla każdego na pokrycie czesnego i darmowa pomoc w aplikacji.

Wybrane kierunki

Richmond the American International University in London

Ta wyjątkowa uczelnia dostarcza swoim studentom edukację na najwyższym poziomie w kierunkach biznesowych, społecznych i humanistycznych. Studenci Richmond American International University in London mają niepowtarzalną szansę uzyskania dyplomu amerykańskiego i brytyjskiego licencjata jednocześnie. Pożyczka rządowa dla każdego i darmowa pomoc w aplikacji.

Wybrane kierunki

Southampton Solent University

Znajduje się w samym centrum miasta na południowym wybrzeżu Anglii. To nowoczesna instytucja, której campus zaopatrzony jest w najwyższej jakości wyposażenie. Kursy tworzone i prowadzone są przez profesjonalistów, a zarazem przedstawicieli rynku pracodawców, aby przygotować absolwentów do międzynarodowej kariery zawodowej.

Wybrane kierunki

The British and Irish Modern Music Institute

BIMM to wyjątkowa uczelnia, która szczyci się tytułem bycia liderem w kształceniu w dziedzinie muzyki współczesnej. Zapewnia swoim uczniom możliwość nie tylko zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej, ale współpracuje także z najważniejszymi przedstawicielami przemysłu muzycznego na całym świecie

Wybrane kierunki

London South Bank University

London South Bank University mieści się nad rzeką Tamizą w Southwark - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Londynu. Uniwersytet oferuje całą gamę kierunków, specjalizując się w praktycznym przygotowaniu studentów do wymogów rynku pracy. Czesne studiowania na LSBU pokrywa pożyczka od Student Finance.

Wybrane kierunki

Dania- International Business Academy IBA

Korzenie uniwersytetu sięgają ponad 100 lat, IBA jest dziś główną instytucją szkolnictwa wyższego w samym sercu Danii. Dyplom uczelni jest zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Duńskiej oraz przez dwie nowoczesne i innowacyjne uczelnie w Wielkiej Brytanii.

Wybrane kierunki

Dania- Business Academy Aarhus

Business Academy Arhus jest jedna z największych uczelni w Dani. Ich programy kładą nacisk na naukę praktycznych umiejętności poprzez łączenie teorii z praktyką.

Wybrane kierunki

Dania- VIA University College

Największy uniwersytet nauk stosowanych w Dani, oferuje szeroki wachlarz programów edukacyjnych w dziedzinach takich jak zdrowie, edukacja społeczna, technologia, handel, projektowanie, biznes i animacja.

Wybrane kierunki

Dania- Lillebaelt Academy of Professional Higher Education

University College Lillebaelt oferuje programy szkolnictwa wyższego w dziedzinie nauk medycznych i społecznych.

Wybrane kierunki

The University of Winchester

University of Winchester oferuje doskonałe programy studiów oparte o nowoczesne nauczanie i badania naukowe najwyższej jakości .

Wybrane kierunki

Holadnia- Fontys University of Applied Science

Fontys University of Applied Science swoją strategię opiera na wysokiej jakości kształcenia. Fontys kładzie nacisk na intensywną, stawiającą wyzwania, fascynującą i dobrze zorganizowaną edukację. Program kształcenia w Fontys jest tworzony w oparciu o trzy najważniejsze cechy; daje solidną podstawę teoretyczną, praktyczne umiejętności i podstawy zawodowe.

Wybrane kierunki

University of Lincoln

Od początku otwarcia uczelni przez Jej Królewską Mość, University of Lincoln wprowadza uczniów w świat nauki, a dzięki zaangażowaniu w edukacje każdego studenta, cieszy się bardzo dobrą międzynarodową reputacją.

Wybrane kierunki