Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Klienci o Nas

Justyna, King's College London

"Piszę, żeby potwierdzić, że od wczoraj wieczorem moja oferta z Kingsa zmieniła się na unconditional, więc nic nie stoi mi na przeszkodzie w podjęciu studiów. Chciałabym za to bardzo, ale to bardzo podziękować całemu zespołowi Elabu za spełnienie marzenia, które miałam od początków gimnazjum. Nadal nie dociera do mnie, że zacznę studia na uczelni w top 20 rankingu światowego. Jestem też pewna, że gdyby nie Wasza pomoc (już od samego wyboru kierunku, bo wcześniej myślałam o ekonomii, a nie zarządzaniu) nie dostałabym tej conditional offer pod koniec zeszłego roku, co stanowiło dla mnie motywację w trakcie samej nauki do matury. Zarówno referencja i personal statement były niesamowicie dopracowane, a wszystkie przypomnienia o terminach wysłania kolejnych dokumentów uspokoiły rodziców. Osobno pragnęłabym podziękować Pani za bycie ciągle pod telefonem, gdy mój tata panikował przez maturę, czy nawet wczoraj przez dosyć krótkie opóźnienie Kingsa. Po rozmowie z Panią zupełnie zmieniał nastawienie co do problemu. Naprawdę nie mogłam lepiej wybrać i poznanie Elabu dwa lata temu na targach uczelni brytyjskich było najlepszą rzeczą jaka mogła mi się przytrafić w celu wyjazdu do Wielkiej Brytanii."

Julita, University of Cambridge

"Pani Aleksandro,

Serdecznie dziekuje za wszelką pomoc przy aplikacji do Cambridge! Próbne rozmowy, materiały i wskazówki były niezwykle przydatne oraz profesjonalnie przygotowane. Rok temu bym nie uwierzyła gdyby ktos mi powiedział ze uda mi sie dostać do Cambridge i to jeszcze na inżynierię! Świetnie mi sie współpracowało z Elab i uważam że jest to niezwykła inicjatywa która pozwala spełniać marzenia! Jeszcze raz dziekuje :)"

Grzegorz,

„Aplikuję na matematykę. Dostałem już oferty z Warwick, King’s College, Birmingham i Liverpool, czekam jeszcze na odpowiedź z UCL. Tylko dzięki pomocy i zaangażowaniu p.Olgi i p.Aleksandry udało mi się tak sprawnie przejść przez cały proces aplikacji, szczególnie przy pisaniu Personal Statement i Referencji. Nieoceniona była pomoc P.Olgi przy sprawdzaniu uczelni, ich wymagań i przy ostatecznym wyborze. Ogromna życzliwość obu Pań , ich profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy dały efekt w postaci ofert. Bardzo dziękuję obu Paniom ponieważ dzięki nim cała ta przygoda stała się po prostu łatwa i przyjemna. Nie byłem pewien, czy współpraca z Elabem to dobry pomysł ale teraz wiem, że dostaję więcej niż oczekiwałem. Polecam!

PS  Właśnie dostałem PIĄTĄ ofertę – z UCL !  Mam więc  komplet ofert. Jeszcze raz dziękuję p. Oldze i p. Aleksandrze za tak skuteczną pomoc.” 

 Zosia Nowak, Richmond, The American International University in London

Jestem bardzo zadowolona z usług tej organizacji. Ponad półtora roku temu w bardzo szybki, sprawny i oddany sposób pomogła mi ziścić moje marzenie o studiowaniu za granica. Dzięki całej organizacji a w szczególności dozgonnej pomocy Oli Kozery studiuje Psychologie na amerykańskiej uczelni w Londynie a całe następne pół roku spędzę na wymianie w Australii w ramach student exchange. Jeśli to nie jest spełnieniem marzeń, to nie wiem co jest. Dziękuję!

Michał, University of Oxford

Dzień dobry pani Aleksandro,

Piszę po pierwsze z dobrymi wieściami - dostałem wczoraj maila z Oxfordu, złożyli mi conditional open offer! Mogę teraz pogratulować Pani naszego sukcesu ! :)


Mirosław Gotfryd, 2 klasa

Dobry wieczór!

Na początku chciałbym powiedzieć, że jestem pełen podziwu dla waszego zaangażowania w to co robicie. Dodam też, że jestem wdzięczny, ponieważ znajduje dzięki Wam odpowiedzi na wiele pytań. 

 

Justyna Kapustka – zdjęcie profilowe

Justyna, Richmond, The American International University in London

Moją przygodę ze studami w Lodynie zaczęłam od dostania sie na Middlesex University. Poczytałam trochę opinii na forach o tym uniwersytecie i zdaławałam sobie sprawę, że nie jest to najlepsza szkoła. Wtedy jeszcze to tak bardzo mi nie przeszkadzało, stwierdziłam,że ile ludzi tyle opinii i nie ma co się przejmować. Niestety już na miejscu, okazało się że opinie były prawdziwe i w Londynie sie potwierdziły. Bardzo niskie miejsce w rankingach, a także poziom nauczania słaby, miałam wrażenie, że nie stawia przede mną żadnych wyzwań. Wraz z koleżanką, również z Middlesex postanowiłyśmy przemyśleć nasze możliwości po rezygnacji. Jedyne opcje, które nam przyszły do głowy to poddanie sie i powrót do Polski, rezygnacja z Middlesex i aplikacja do jakiejś innej szkoły, ale dopiero za rok lub próba przeniesienia sie juz od nowego semestru. Wtedy zwróciłyśmy sie o pomoc do Pani Aleksandry z agencji Elab. Dzięki Elab dowiedziałyśmy sie o Richmond The American International University, gdzie złożyłyśmy podanie. W procesie aplikacji, zbierania dokumentów i kontaktu z uczelnią pomogła nam właśnie agencja Elab. W bardzo krótkim czasie udało nam się dopełnić wszystkich formalności i mogłyśmy rozpocząć studia w Richmond. Po tym doświadczeniach zdałam sobie sprawę, jak ważna jest pomoc osób, które znają sie na tych procesach aplikacyjnych, które czasem są bardzo skomplikowane. Gdyby nie Elab to prawdopodobnie teraz byłabym w Polsce, z uczuciem zmarnowanej szansy. 

Wyjazd za granicę na studia, z dala od rodziny bardzo mnie zmienił. Mam wrażenie, że w ciagu tych ostatnich miesięcy bardziej dojrzałam niż w ciągu 3 lat. Bardzo spodobał mi się system nauczania tutaj. Na mojej uczelni mogę wybierać sama przedmioty, układać plan tak jak mi odpowiada, a doradcy są tu dla mnie aby mi w tym pomóc. Czuje sie tu traktowana bardzo indywidualnie, nie jak jeden numer z tysięcy. Kredyt studencki może przerażać, ale należy go potraktować jako inwestycje w siebie i swoją przyszłość. Myślę, ze warto podjąć takie wyzwanie. I nawet jeśli coś nie wychodzi to nie przejmować i sie i próbować dalej. Nie każde marzenie spełnia sie ot tak, czasem trzeba do nich długo dążyć, ale to nie znaczy, że nie są nam pisane.
 
 
Wyświetlanie IMG_20150209_121948_1.jpg
 
Ola, Richmond The American University

Studia w Anglii są absolutnie dla każdego. Jedyne co nam potrzebne to chęć studiowania zagranica.

Kiedy dostałam wyniki z uniwersytetu, gdzie aplikowałam byłam najszczęśliwsza studentka na świecie. Planowanie wyjazdu sprawiło mi tyle radości, ze od razu po wynikach kupiłam bilet do Londynu. Po przyjeździe tutaj byłam zaskoczona. Oczywiście- bardzo się cieszyłam, ze mogę tutaj studiować, ale z dnia na dzień było mi ciężej. Przeżyłam tzw. Culture shock. Nic mnie nie cieszyło, nic mi się tutaj nie podobało, sadziłam, ze nigdy nie będę tak Anglicy, moje miejsce jest w Polsce. Po jakimś czasie stwierdziłam, ze nawet uniwersytet nie spełnia moich oczekiwań. Chciałam wracać do Polski. Myślałam sobie- co ja tutaj robię, powinnam studiować w Polsce I być blisko rodziny! Wtedy tez, kiedy byłam pewna ze powrót do Polski będzie najlepszym wyjściem, trafiłam na organizacje Elab, która prowadzi Pani Aleksandra Kozera. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć- ze to tylko dzięki pomocy Pani Oli I niesamowitego wsparcia z Jej strony studiuje International Business na Richmond The American University. Pani Ola to taka druga mama, wierzy w Ciebie bardziej aniżeli Ty sam;-) Organizacja Elab pomaga nawet w najmniejszym drobnostkach I studiowanie zagranica staje się easy! ;) Dzisiaj mogę powiedzieć- to był najlepszy wybór w moim życiu! Uniwersytet rożni się od tych w Polsce. Profesorowie maja świetny kontakt ze studentami. Nie jesteś dla nich tylko numerkiem, tylko osobą, która chcą nauczyć jak najwięcej. Przez to tez studentom chce się uczyć bo nie czują presji z żadnej strony, i studiowanie jest przyjemnością. Kolejnym atutem jest to, ze mimo iż studiuje International Business mogę wybrać sobie przedmioty które są kompletnie nie związane z moim kierunkiem, np. Fotografie , teatr, Może zabrzmi to absurdalnie, ale po raz pierwszy w życiu, chce mi się wstawać i jechać do szkoły! Mieszkam, studiuje I pracuje w Anglii – w miejscu, gdzie czuje się szczęśliwa!

 

 
Weronika, Dania Higher Education Academy

Firma Elab Education Laboratory to zespół profesjonalistów z doświadczeniem i chęcią pomocy w każdej sytuacji. Bardzo dziękuję za pomoc w wyborze uczelni i aplikacji na Akademię. Po pierwszym semestrze na duńskiej uczelni wiem, że to była bardzo dobra decyzja z której jestem zadowolona. Szczególne podziękowania chciałam złożyć Pani Aleksandrze Kozerze, która była ze mną w ciągłym kontakcie, wykazała się elastycznością i dużym zaangażowaniem w kontaktach z przedstawicielami uczelni. Dała mi również wiele cennych rad i wskazówek oraz wsparcie. Z pełną odpowiedzialnością, wszystkim polecam firmę Elab.

 

Krzysztof, Aplikant na MSc Corporate Finance

Well done ! Nie mam na razie żadnej chęci żeby cokolwiek zmieniać (a zazwyczaj chce dużo zmieniać); takie dobre! Język bardzo efektywny, ja bym tych informacji nie był w stanie zmieścić w 1500 słów.Jeżeli będę pisał jeszcze jakieś listy motywacyjne albo statementy na inne uczelnie (a będe), to tylko z waszą pomocą. Żałuje tylko, że wcześniej nie trafiłem na was w internecie bo pewnie dużo wcześniej bym poskładał te wszystkie aplikacje i byłoby jeszcze dużo ciekawych kierunków dostępnych.


 

Szymon, Master of International Business, Grenoble Graduate School of Business

Kiedy po trzech latach studiowania w Polsce zdecydowałem się na wyjazd, nie wiedziałem jak bardzo różnic się proces aplikacji, o ilu dokumentach i terminach trzeba pamiętać. Profesjonalna i zawsze fachowa pomoc konsultanta Elab uświadomiła mi wiele istotnych aspektów aplikacji, o których sam nigdy bym nie wiedział. Pomoc i rada doświadczonego profesjonalisty jest zawsze bezcenna.


Michał, University of Cambridge, BSc Economics

Studia na najlepszej uczelni w UK były moim marzeniem od początku IB. Nigdy nie poradziłbym sobie w gąszczu dokumentów, esejów (sczególnie na Cambridge) i reguł oraz jednocześnie nauce do egzaminów, gdyby nie nieoceniona pomoc indywidulanego konsultanta. Mierzę wysoko i wierzę, że warto zainwestować w sukces!


Jakub, University of the Arts, BA Photogtaphy

Kiedyś nie wierzyłem, że dam radę przejść przez cały proces rekrutacji w zaledwie miesiąc, a dziś - dzięki Elab - studiuje wymarzoną fotografię w Londynie! Życie w UK, to niesamowita przygoda, studia wymagają wiele, ale oferują mnóstwo możliwości w zamian! Wykładowcy i studenci żyją przepełnieni pasją do tego co robią. Nie warto się wahać.


Ola, University of Cardiff, Bsc Architecture

Myślę, że ciężko jest się ograniczyć do kilku rzeczy, ponieważ współpraca układała się świetnie  przez cały czas. Na pewno dużo pomocy otrzymałam przy początkowym procesie aplikacji, personal statement i reference. Nie do pominięcia jest również fakt, że otrzymywałam rady i odpowiedzi na każde pytanie, bez względu na to ile razy pytałam o to samo lub jak banalne mogło się ono wydawać.


Julia, BA South Asian Studies, SOAS

Pomysł na aplikowanie na studia w Wielkiej Brytanii przyszedł mi do głowy dopiero w listopadzie, kiedy dowiedziałam się, że deadline to już 15 stycznia! Jednak dzięki konsultacjom Elab bez problemu wybrałam uniwersytety, które najbardziej mi odpowiadały i przygotowałam aplikację na najwyższym poziomie, która pomogła mi się dostać na dokładnie taki kierunek jaki chciałam – Hindi na SOAS. Studia w Londynie to spełnienie marzeń i otwarta droga do międzynarodowej kariery! 


Karolina, Bsc Business Studies, Cass Business School (Czech Republic)

I highly appreciate everything you do for me. I can't imagine how I would get through all the application process without the possibility to have somebody I can ask and to count on. I was nicely surprised how much advice I could get about everything that came to my mind. Thank You very much for such a great support. I believe your service is invaluable.


Grzesiek, Edinburgh University, Msc Civil Engineering

Konsultanci służą radą w każdej dziedzinie związanej ze studiami, a personal statement i referencja uzyskane dzięki Elab zapewniły mi miejsce na wymarzonym Edinburgh University. Studia w Wielkiej Brytanii to doświadczenie, którego nie można porównać z żadnym innym, krok, ba! - skok w przód.


Filip, Maturzysta

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną od Imperial College. Muszę przyznać, że jestem z siebie odrobinę dumny, choć na razie zero w tym mojej zasługi, a cała Wasza. Dziękuję!


 

Agata, Maturzystka

Dziękuję za referencje, po poprawkach brzmią nieporównywalnie bardziej przekonująco niż pierwsza wersja.


 

Karolina, Maturzystka

Dostałam się wszędzie. Czekam jeszcze tylko na odpowiedz z Bath.


Tomek, Maturzysta

Przyszły wszystkie oferty, teraz wybieram między Edinburgh a UCL. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w aplikacji- bezcenna.


 

Emilia, King's College London

Dostałam ofertę od Kingsa! Nie wiedziałam, że dam radę przy Maturze, ale udało się - dzięki Pani!:)


Ewelina, BSc Biological Science, University of Southhampton

Wow! Personal brzmi o wiele lepiej – Dziękuje!


 

Monika, Maturzystka

Mogę z czystym sumieniem polecić państwa pomoc każdemu kto wybiera się na studia za granicę. Osobisty kontakt i pomoc na każdym kroku były nieocenione. No i oczywiście pomoc w Personalu!


 

Jacek, ojciec Dominiki, Bsc Architecture Cardiff University

Konsultant Elab wykazał się ogromną wiedzą na temat edukacji w każdym anglosaskim kraju, pomógł nam znaleźć najoptymalniejszą finansowo opcję dla naszej córki oraz strategicznie wybrać nie tylko przedmioty na Maturze ale i uczelnie.


 

Ewelina, mama Michała, University of Cambridge

Personal i Referencja brzmią świetnie! Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na państwa pomoc.


 

Paweł, Imperial College Business School

Jest oferta z Imperiala!!! Dziękuje! (parę dni później) UCL też mnie przyjął:)


 

Iwona, Maturzystka

Jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku – jest oferta unconditional z Institute of Education – aplikacja musiała być bardzo przekonująca.


Martyna, University of Westminster.

System rekrutacji na studia w Wielkiej Brytani nie jest najprostszy, wymaga także wiele czasu oraz znajomości wymagań. Dzięki konsultacjom Elab byłam w stanie mu sprostać. Złożenie wszystkich aplikacji na czas byłoby w moim przypadku: osoby będącej przez ostatni rok w podróżach praktycznie niemożliwe bez pomocy Elab. W trakcie rekrutacji nierzadko miałam pytania dotyczące nurtującychmnie niejasności, na które zawsze otrzymywałam rzetelne i kompetentne odpowiedzi. Udzielanami była także pomoc w razie jakichkolwiek problemów. Elab pomógł mi także dokonać wyboru odpowiedniej uczelni, przybliżając specyfikę studiowania podobnych kierunków na różnych uczelniach. Dostałam się na wszystkie uniwersytety na jakie aplikowałam i mogę śmiało powiedzieć, że pomógł mi w tym personal statement, w którego przygotowaniu pomagał mi Elab. Zostałam także dobrze przygotowana do interview, przeprowadzanego ze mną przez jedną z uczelni. Pomoc Elab zapewniła mi miejsce na świetnym uniwersytecie. Mogę bez wahania rekomendować korzystanie z ich usług każdemu, kto tak jak ja marzy o studiowaniu w Anglii.


Daria, BA Dance and Performance, London South Bank University.

Po prostu nie wiem jak Pani dziękować!! Jeśli cokolwiek kiedykolwiek osiągnie to wtedy musi Pani wiedzieć ze to dzięki Pani! Na prawdę! W życiu bym tego sama nie załatwiła. Ale na prawdę proszę mi wierzyć ze już dawno dałabym spokój, a tak czuje ze to początek czegoś wielkiego, na pewno jakiejś wielkiej zmiany w moim życiu ja to mam szczęście trafiania na odpowiednich ludzi :)

 

Franek, Imperial College, Interview

Witam

Byla Pani ciekawa jak poszedł mj wspaniały interview w Imperial, tak więc właśnie piszę by go Pani opisać.
Proszę wybaczyć lekka przerwę miedzy interview, a moim mailem
Moze po prostu opisze cały dzień.
O 11:30 przyszedłem do Imperial i wysłano mnie do room 146 schowanego w labiryncie departamentu mechanical engineering.
Bylo tam z 40 innych osób. Potem była prezentacja taka ogólna na temat "What is engineering", "What do engineers do" etc etc.
Człowiek, który prezentował był bardzo na luzie i mówił nam, żeby sie absolutnie nie stresowac interview, bo i tak, według niego, najtrudniejsza częscią jest zosta zaproszonym
Potem była prezentacja innego goscia, który opowiadał o historii szkoły, o tym co się kiedy studiuje i tak dalej.
Potem był lumch time, następnie podzielono nas na grupki po 8 i oprowadzili nas po uniwersytecie.
No i po skończeniu obchodu, poszedłem na interview.
Napiszę Pani jak dostanę tego niesamowitego maila z odpowiedzią i dziękuję za to że mnie Pani przygotowała

Franek