Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Indywidualne konsultacje czyli OFERTY PREMIUM - na czym to polega?

studia za granicą, studia w anglii, studia w Danii, studia w UK

PAKIETY PREMIUM TO ZINDYWIDUALIZOWANE DORADZTWO I POMOC W APLIKACJI NA NAJLEPSZE UCZELNIE NA CAŁYM ŚWIECIE

Elab specjalizuje się w Indywidualnych Konsultacjach Edukacyjnych od 2010 roku. Od początku naszej działalności pomogliśmy setkom maturzystów, studentów i osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje w aplikacji na najlepsze uczelnie Europy i Świata.

Każdy klient indywidualnych konsultacji Elab ma do swojej dyspozycji konsultanta z wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do wyboru możliwie najlepszej szkoły, ze wszystkich dostępnych na rynku danego kraju, oraz przygotowania najlepszej jakości aplikacji.

Nasz profesjonalizm i spersonalizowane podejście jest gwarancją sukcesu. Klienci indywidualnych konsultacji Elab, studiują dziś na takich uczelniach jak: University of Cambridge, Imperial College London, UCL, SOAS, Hult International Business School, Cass Business School, HEC Paris, University of Copenhagen i wiele, wiele innych.

Nieważne czy masz 15 czy 19 lat - im wcześniej zaczniemy współpracę tym lepiej, ale możesz też zawalczyć o miejsce na najlepszych uczelniach przed samą maturą czy IB - napisz do nas. Myślisz dopiero o studiach za granicą?

Zobacz jak możemy pomóc: Oferta dla Gimnazjalistów i Licealistów (lub po prostu napisz na info@elab.edu.pl) To jedyna tego typu oferta na rynku polskich konsultacji edukacyjnych, która charakteryzuje się wyjątkowo indywidualnym podejściem do każdej aplikacji. Ceny Konsultacji w okresie rocznym zaczynają się od 400 GBP.

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej pomocy w aplikacji na uniwersytety partnerskie PRZEJDŹ TUTAJ

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg pakietów w ramach Indywidualnych Konsultacji:

Pakiety OXBRIDGE i RUSSELL GROUP

Dzięki niemu, bez problemów i stresu związanego z niejasnością procesu aplikacji na studia za granicą, oraz poświęcenia cennego czasu przejdziesz przez cały proces aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii. Obejmują pełne doradztwo w zakresie wyboru uczelni, pisania i edycji dokumentów aplikacyjnych Personal Statamement i Reference, pomoc w wypełnieniu aplikacji UCAS, konsultacje w zakresie szukania środków na dofinansowanie studiów oraz opiekę konsultanta do momentu wyjazdu na studia. 

Szczegóły Pakietów Premium dostępne są:

PAKIET OXBRIDGE

PAKIET RUSSELL GROUP

Pakiet Premium Magister i Doktorat

Proces aplikacji na studia II stopnia jest różny w zależności od wybranej uczelni. Ponadto uniwersytety oferują o wiele więcej kierunków i specjalizacji niż na studia pierwszego stopnia. Zazwyczaj jednak, wymagają one dostarczenia dwóch Referencji i Personal Statementu. Eseje muszą być jednak dopasowane do odpowiednich szkół i konkretnych kierunków (w odróżnieniu od aplikacji na studia I stopnia, gdzie wszystkie dokumenty przesyłane są przez scentralizowany system UCAS). Jeśli zdecydujesz się na tę Ofertę, Konsultant Elab będzie to Twojej dyspozycji przez cały proces aplikacji, po ogłoszeniu wyników oraz podczas Twoich pierwszych miesięcy studiów. 

Zapoznaj się z naszym PAKIETEM PREMIUM MAGISTER/PHD

Pakiet Premium Referencja i Personal Statement

Jeśli już wybrałeś uczelnie i nie potrzebujesz pomocy w przejściu przez proces aplikacyjny, bardzo ważne jest, abyś upewnił się, że Twoje dokumenty aplikacyjne są na najwyższym poziomie. Elab od lat pomaga aplikantom zedytować i napisać Personal Statementy oraz świadczy usługi w zakresie edycji Referencji Akademickich na najlepsze uczelnie na świecie. 

Chcesz upewnić się, że Twoje dokumenty są najwyższej możliwej jakości? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Pakiet Premium MBA/EMBA

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i otworzyć drzwi do globalnych, międzynarodowych firm? Konsultanci Elab pomogą Ci wybrać najlepszy kurs MBA/EMBA w dowolnym kraju biorąc pod uwagę Twoje możliwości i potrzeby. 

Jeśli interesują cię światowej sławy uczelnie zapraszamy na stronę fundacji Elab lub kontakt z nami pod info@elabfundacja.pl