Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

REKRUTACJA NA STUDIA W UK TRWA! ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!


Jesteś już po maturze - wiesz, co dalej? Wielu Twoich rówieśników otwarcie mówi nam o tym, że chce wyjechać na studia za granicę. 

My pomagamy im w wypełnieniu wszystkich formalności i przejściu przez proces rekrutacji do zagranicznej uczelni.

Tobie też możemy pomóc spełnić Twoje marzenie o wyjeździe - sami studiowaliśmy za granicą i wiemy, jaka to fantastyczna przygoda!

  • Będziesz poznawać ludzi z całego świata,
  • ich kulturę i języki,
  • a przede wszystkim zdobędziesz na zajęciach praktyczne doświadczenie...
  • ...którego tak brakuje na naszych polskich uczelniach!

O tym ostatnim zjawisku mówią od wielu lat eksperci, dziennikarze, no i przede wszystkim sami studenci. Czas to zmienić! Możesz wyjechać na studia i czerpać najlepsze wzorce z zagranicy - od 12 lat jesteśmy członkami Unii Europejskiej, która umożliwia podróżowanie, pracę i kształcenie w każdym kraju. Na co jeszcze czekasz?! 

Jeszcze możesz aplikować :) mamy czas do 20 września! 

POZNAJ UCZELNIE, KTÓRE JESZCZE PROWADZĄ REKTURACJĘ!

⬇ WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY NA DOLE STRONY ⬇

 

Co zyskasz aplikując z Elab na studia za granicę?

  • Uzyskasz wsparcie indywidualnego konsultanta, który przeprowadzi Cię przez cały proces aplikacji, wytłumaczy kolejne kroki, podpowie co masz zrobić w danej sytuacji. Wiemy z doświadczenia, że nie jest to takie proste, dlatego JESTEŚMY OD TEGO, ŻEBY CI POMÓC!
  • Dołączysz do naszej wyjątkowej społeczności Elab Students Network - to tworzona przez Was sieć studentów, którzy aplikują za granicę! Będziesz czuć się tu swobodnie, wśród rówieśników, i nigdy już nie będziesz mieć wątpliwości czy warto było podjąć decyzję o wyjeździe!
  • Dostaniesz swojego „BUDDY” – studenta starszego roku, który już jest na Twojej uczelni i pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze tygodnie na zajęciach i w życiu codziennym!
  • Zostaniesz ambasadorem Elab Students Network za granicą! Będziesz inspirować innych :) To bardzo ważne, żebyśmy my – młodzi Polacy - dali się poznać jako naród otwartych ludzi, którzy mają światu wiele dobrego do zaoferowania. 
  • Wykonasz z nami test osobowości, który pomoże Ci określić Twoje mocne strony! Pomoże Ci to poradzić sobie nie tylko na studiach, ale też w dalszym życiu zawodowym.
  • Nikt nie zaoferuje Ci bardziej przyjaznej atmosfery współpracy i profesjonalnego wsparcia – też kiedyś staliśmy przed podobnym wyborem, więc wiemy, jak to jest... 


Co zrobić, żeby nie przegapić TEJ TURY APLIKACJI?

 

1. Odzywasz się do nas WŁAŚNIE TERAZ przez formularz kontaktowy na dole strony lub maila info@elab.edu.pl

2. Umawiamy się na spotkanie w biurze lub na Skype - wybieramy wspólnie najlepszy dla Ciebie kierunek i uczelnię!

3. Tworzymy dokumenty rekrutacyjne: list motywacyjny (Personal Statement) i referencję od nauczyciela. To od nich zależy sukces Twojej aplikacji - chyba nie zmarnować swojej szansy, skoro możesz uzyskać naszą pomoc, prawda?!

4. Wysyłamy komplet Twoich dokumentów na uczelnię i czekamy na odpowiedź

6. Wyjeżdżasz na studia ZA GRANICĘ od września 2017 i jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi!

 

  

Masz wątpliwości? Odezwij się do nas przez formularz kontaktowy, dzwoń 602 751 351 lub napisz maila na info@elab.edu.pl. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!