Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Hult International Business School

Międzynarodowe doświadczenie jest dziś niezbędne, aby dobrze zarządzać biznesem czy projektem osadzonym w globalnej rzeczywistości. Hult International Business School daje Ci niezwykłą możliwość zdobywania doświadczenia i wiedzy na jednym z siedmiu kampusów: w Bostonie, San Francisco, Londynie, Dubaju, Szanghaju, Nowym Jorku i Sao Paolo. Hult, już w trakcie edukacji, daje Ci możliwość stania się obywatelem świata. Prawdziwym, globalnym ‘executive’. To najbardziej międzynarodowa i jedna z najlepszych szkół biznesowych na świecie, z powodzeniem kształcąca kolejne pokolenia elit świata biznesu.

Hult International Business School pozwala studentom na naukę w systemie ‘rotacyjnym’, co oznacza, że oprócz nauki na jednym z głównych kampusów rozmieszczonych w globalnych metropoliach, mogą oni w trakcie studiów przenosić do placówek w innych krajach. To właśnie dzięki tej unikalnej metodzie nauki i zbierania doświadczenia, absolwenci Hult bez trudu odnajdują się w dzisiejszej rzeczywistości opartej na ścisłej, międzynarodowej kooperacji biznesowej.

 

Więcej na temat unikalnego podejścia do nauczania w HULT:

 

 

 

 

 

Opinia Studenta

"I had to make a self assessment at this junction in my life and make a decision on what I wanted to do for the next 10 to 20 years. I thought about what I have, what I need and what I wanted for the future. After six months of analysis I decided the best thing to do was to take an MBA at Hult."

Armel Mathieu
Martinique
Class of 2011
 

Sukces doceniony przez ekspertów

Hult International Business School został doceniony przez najlepszych. Jakość kształcenia i prestiż szkoły potwierdza wysoka pozycja w cenionych rankigach. Przedstawiamy niektóre z wyróżnień Hult International Business School:

Financial Times

Financial Times Rankings 2013

We are proud to be part of the Financial Times100 Top Business Schools in 2014. This ranking is one of the most highly regarded because it is based on the success of the alumni in the workplace. The ranking combines a number of measures including salary increase and career progress, the data for which is all supplied by the alumni themselves. Our inclusion in this ranking of the world’s top business schools reflects our competitiveness in all of the following dimensions:

 • 2nd for International Course Experience
 • 4th for International Business
 • 7th for International Students
 • 8th for International Board
 • 10th for International Faculty
 • 61st best business school in the world

The Economist

mba ranking

The Economist’s evaluation of top business schools is distinguished by its student-centric and global comparison of full-time MBA programs around the world. Out of the hundred top business schools qualified to participate in the survey, Hult is highly competitive in both its diversity and career statistics. We particularly stood out as one of the very few U.S. schools to offer an MBA program in multiple locations around the world.

 • 1st for international exchange opportunities
 • 1st for diversity of industries recruiting graduates
 • 5th in Internationalism of Alumni
 • 5th in Percentage Increase on Pre-MBA Salary
 • 34th best business school in the U.S.
 • 59th best business school in the world


Dzięki współpracy z Elab, możesz uzyskać stypendium na Hult nawet w wysokości 50 000 PLN. Aby dowiedzieć się więcej o kierunku lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Hult International Business School

Kampusy

 

Poznaj Kampusy Hult International Business School:

San Francisco

To właśnie w San Francisco narodziła się Organizacja Narodów Zjednoczonych. Dziś region jest zagłębiem biznesu i przemysłu nowoczesnych technologii ze swoją Silicon Valley owianą legendarnym duchem przedsiębiorczości. Zachwyca pięknem przyrody i międzykulturową atmosferą. Nie bez przyczyny to właśnie tam siedziby główne mają takie giganty jak Google, Facebook i Twitter. Przebywając w takim otoczeniu studenci chłoną przedsiębiorczą atmosferę miasta- atmosferę, która napędza rosnący przemysł nowych, ‘zielonych’ technologii.

 

Londyn

Światowe centrum ekonomii- tak właśnie można w skrócie opisać Londyn. Brytyjska stolica to dom dla stu największych europejskich firm i ma najbardziej kulturowo zróżnicowaną populację na świecie. Różnorodność mieszkańców czyni Londyn niesamowicie ekscytującym miejscem zarówno dla mieszkańców jak i przedsiębiorców, którzy decydują się tam otwierać swój biznes. Bogata oferta kulturowa i rekreacyjna miasta nie pozwoli Ci się nudzić, a przebywanie w jego ekscytującej atmosferze zainspiruje Cię do działania i uruchomi nowe kanały kreatywności.

 

Dubaj

Dubaj to nowy kampus Hulta zlokalizowany w Dubai Internet City- miejscu przyciągającym wszystkie  elementy łańcucha wartości branży ICT (Internet and Communication Technologies) oraz dające nieograniczone możliwości networkingu i fantastyczne zaplecze techniczne. To stąd firmy jak Microsoft, Google, Yahoo!, HP czy Dell zarządzają działalnością na rynkach Bliskowschodnich.  Campus Hulta, zaprojektowany przez światowej sławy architektów, jest przyjaznym, skąpanym w słońcu miejscem tętniącym od życia i pomysłów. To miejsce spotkań międzynarodowych, globalnych talentów.

business school in dubai

 

Szanghaj

Chiny to kraj rozwijający się w ogromnym tempie, na każdym kroku czuć tu dreszcz emocji związany z parciem do przodu. To kraj transformacji, szybujących ku niebu wieżowców, starożytnych budowli i ekskluzywnych butików tuż przy ulicznych targach. Ekonomiczna potęga Chin obraca się wokół Szanghaju. Znany jako ‘Perła Orientu’, Szanghaj zajmuje  niezachwianą pozycję jako kolebka nowych kulturowych pomysłów i biznesowych przedsięwzięć. Niemal 23 miliony mieszkańców czynią z Szanghaju jedno z największych miast świata i najbardziej kosmopolityczną metropolię Chin. Dzięki Hult, i Ty możesz być w centrum tego kreatywnego zamieszania.

 

Boston

Położony na pięknym brzegu rzeki Charles kampus Hult Boston daje ci nieograniczony dostęp do centrum tego ekscytującego miasta. Tuż za rogiem mieszczą się siedziby prestiżowych placówek edukacyjnych jak MIT czy Harvard i najlepszych film z branży biotechnologii, zarządzania finansami i opieki zdrowotnej. To miejsce gdzie spotyka się talent i entuzjazm z całego świata, aby wspólnie tworzyć i kreować przyszłość głównych dziedzin światowych rynków.

business school in boston

 

Nowy Jork

Nie ma lepszego miejsca, aby doświadczyć tego, co do zaoferowania ma świat biznesu i finansów. To miejsce, gdzie spotyka się cały świat w niesamowitej energii tego globalnego miasta. Kulturalna oferta Nowego Jorku i inspirujący ludzie z całego świata, zamienią Twój czas na Hult w niezapomnianą przygodę i doświadczenie, które zostanie z Tobą na całe życie.

New York

Hult International Business School - Czesne i Koszty

 

 

Hult International Business School należy do światowej czołówki szkół biznesowych, dlatego uczestnictwo w programach uniwersytetu wymaga poniesienia kosztów takich jak na innych instutycjach amerykańskiej pierwszej ligii. Hult oferuje jednak wiele stypendiów w tym dla kobiet w biznesie, dla studentów pragnących rozwijać przedsiębioroczość społeczną i wiele innych. Elab pomaga złożyć aplikację i uzyskać stypendium dla najciekawszych aplikantów z Polski (także na programy MBA). Napisz do nas, a dowiesz się więcej.

MASTER PROGRAMMES

Tuition and Living Expenses

  Boston USD San Francisco USD London GBP1
Program Fee 41,300 41,300 30,100
Erika Medical Insurance n/a n/a 850
AETNA Medical Insurance 2,100  2,100  n/a
Estimated Expenses
Housing 13,000 16,000 12,000
Living expenses 10,000 11,000 7,000
Books 1,500 1,500 900
Computer 1,200 1,200 750
Application fee 
(in USD)2
150 150 150
Confirmation deposit 2,500 2,500 1,600
Installment plan fee 700 700 400
Additional Programs
(Optional Specializations)
Project Management
Specialization
6,000 6,000 4,500

*All prices are subject to change.

 1. The Total Program Fees are split between Core Courses Tuition Fees (due to Hult International Business School Ltd. U.K.) and Electives and Other Fees (due to Hult International Business School AG, Switzerland).
 2. All in USD.

BACHELOR OF BUSINESS ADMINISTRATION

Tuition and Expenses

The following is a breakdown of tuition and fees for Hult’s bachelor program. If you have any questions concerning tuition and fees, please don’t hesitate to contact us.

Tuition Fees London (GBP) San Francisco (USD)
Total Program Fees per year:1 22,900  35,000
Erika Medical Insurance:2 850  n/a
AETNA Medical Insurance:2  n/a  2,100
Application fee (in USD):3 75  75
Confirmation deposit: 1,600  2,500
Installment Plan Fee: 350  540
Estimated Expenses* London (GBP) San Francisco (USD)
Living Expenses (per year): 5,000  7,000
Accommodation (per year): 7,310 to 14,620  TBC
Books: 750  1,100
Computer: 750  1,200

1 Up to 30 credits per academic year.
2 Prices will be subject to change.
3 In USD.

*Optional academic study tour costs vary according to the location and are not included in other cost estimates. 

Dzięki współpracy z Elab, możesz uzyskać stypendium na Hult nawet w wysokości 50 000 PLN. Aby dowiedzieć się więcej o kierunku lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl, lub wypełnij formularz kontaktowy.

Kierunek Poziom Branże
One-Year MBA  Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Executive MBA Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Master of International Business Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Master Of Finance Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Master of Social Entrepreneurship Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Master of International Marketing Magister i Podyplomowe Biznes, Finanse i Zarządzanie,
Bachelor of Business Administration Licencjat Biznes, Finanse i Zarządzanie,