Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

GETinMED

GETinMED

Lata doświadczenia pozwoliły nam dogłębnie zrozumieć bardzo skomplikowany proces aplikacji i selekcji kandydatów na studia medyczne w Wielkiej Brytanii. Wiemy, czym się kierować przy wyborze uniwersytetu oraz jak przygotować się do aplikacji tak, by zmaksymalizować Twoje szanse na sukces. Rozumiemy też, iż drobiazgowe przygotowanie do egzaminów wstępnych i rozmowy stanowi klucz do sukcesu. Bez świetnego wyniku z UKCAT i BMAT nie ma szans na Interview!

Odpowiadając na potrzeby naszych podopiecznych, stworzyliśmy program oferujący więcej niż indywidualne wsparcie i doradztwo. Pamiętaj! Pełne 6 lat studiów jest finansowane przez NHS oraz pożyczki rządowe. 

GETinMED to kompleksowy program przygotowujący do aplikacji na studia medyczne w Wielkiej Brytanii dedykowany dla osób chcących rozpocząć studia w 2018/19 roku. Jest to cykl sobotnich korepetycji i warsztatów, dzięki któremu kompleksowo przygotujesz się do egzaminów wstępnych, aplikacji i rozmowy kwalifikacyjnej na studia medyczne. Od marca do listopada 2017 zorganizujemy weekendowe warszataty z UKCAT/BMAT, medical English, warsztaty z pisania Personal Statement, Referencji, pomoc w organizacji wolontariatu oraz wiele innych wskazówek, dzięki którym już przed wakacjami będziecie przygotowani do aplikacji! Po wakacjach zakończymy aplikację i upewnimy się, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Nie jesteś z Warszawy? Zapewne w ciągu kilku godzin dojazdu pociągiem (nasze biuro jest w ścisłym centrum) możesz wziąć udział w jedynym tego typu programie w Polsce, a czas podróży poświęcić na pracę domową na zajęcia! Zapraszamy kandydatów z całej Polski!

Jesteś po Maturze lub zdajesz Maturę w 2017? Twoje szanse mogą być nawet wyższe! Zapytaj o szczegóły. 

CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ ?

  • Pełnego zestawu materiałów, notatek, prezentacji, filmów i plików.
  • Pracy domowej, ułatwiającej kontynuowanie zajęć na rosnących poziomach trudności.
  • Warsztatowej formy zajęć, współpracy, konieczności intensywnego zaangażowania.
  • GETinMED to kompleksowy program - jeśli myślisz o Medycynie w UK, nie potrzebujesz niczego więcej. Przeprowadzimy Cię przez proces przygotowań i aplikacji od A do Z! To także jedyny tego typu program w Polsce.
  • Zajęć prowadzonych przez konsultantów, doktorów medycyny oraz profesjonalnych nauczycieli BMAT/UKCAT.

POBIERZ BROSZURĘ O PROGRAMIE

OFERUJEMY TEŻ INDYWIDUALNE WSPARCIE - ZOBACZ PAKIET MEDYCYNA

Masz więcej pytań? Napisz na info@elab.edu.pl w tytule wpisując GETinMED. Ze względu na duże zainteresowanie, innowacyjność programu i małą ilość miejsc, o kolejności zapisów decyduje czas podpisania umowy.