Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

INDYWIDUALNE WSPARCIE W APLIKACJI NA UNIWERSYTETY ZE ŚWIATOWEJ CZOŁÓWKI

UNIWERSYTETY PARTNERSKIE vs OXFORD, CAMBRIDGE, LSE...

Nasi konsultanci od kilku lat odwiedzają kampusy uniwersytetów, które polecamy i dumnie mianujemy naszymi uniwersytetami partnerskimi. Z całego serca je polecamy i gwarantujemy, że poziom nauczania, atmosfera i możliwości rozwoju kariery was nie zawiodą. Jednak niektórzy z was, od zawsze marzyli tylko o ścisłej światowej czołówce (Top 100 w rankingu Shanghajskim, Financial Times czy QS) i myślą o aplikacji na takie uniwerystety jak Oxford, Cambridge, Edinburgh, UCL, LSE, Harvard, Durham i inne. 

CZYM ZAJMUJE SIĘ FUNDACJA ELAB

Epilog logo

Elab oferuje profesjonalne usługi konsultingowe w ramach FUNDACJI ELAB dla osób zainteresowanych studiami w dowolnych krajach na kierunkach anglojęzycznych w tym: UCL, Oxford, LSE, Berkeley, Boston University, Warwick, HEC, Imperial i inne. Nasi eksperci pomogą Ci bez stresu przejść przez proces aplikacji UCAS, napisać Personal Statement i Referencję, zaaplikować o pożyczkę studencką i wybrać uczelnie odpowiadające Twoim możliwościom i aspiracjom. Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych konsultantów pomoże Ci wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę (info@elabfundacja.pl)

Dzięki nam, bez problemów, stresów związanych z niejasnością procesu aplikacji, oraz nadprogramowego poświęcenia cennego czasu przejdziesz przez cały proces aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii.

KIEDY WYBRAĆ USŁUGI FUNDACJI ELAB?

Jeśli spodziewasz się ponad 85% średniej z trzech matur rozszerzonych i interesują cię tylko uniwersytety takie jak Oxford, Cambridge, Harvard, LSE - mamy dla ciebie rozwiązanie - pomoc Fundacji Elab. Takie aplikacje wymagają miesięcy pracy nad dokumentami aplikacyjnymi, czytaniem książek naukowych, przygotowaniem do egzaminów wstępnych i rozmowy kwalifikacyjnej. Dlatego też zindywidualizowana pomoc i wsparcie oraz korepetycje świadczone przez wspólpracująca z nami Fundację Elab są płatne. Jest to nie tylko pomoc w aplikacji, ale coaching i wsparcie merytoryczne w przygotowaniu sie na miesiące przed aplikacją. 

JAK MOŻEMY POMÓC?

Epilog logo

Specjalnie z myślą o Was oraz z misją szerzenia możliwości edukacyjnych na całym świecie ruszyliśmy z projektem Fundacji Elab, która pomaga w aplikacji wyłącznie na uczelnie ze ściśłej światowej czołówki na dowolnych kierunkach (także artystycznych i medycznych).

Fundacja Elab to jedyna tego typu organizacja not-for-profit w Polsce oferująca profesjonalne doradztwo dostosowane ściśle do przedmiotu, na jakie aplikuje kandydat ze względu na unikalne łączenie kandydatów z wysokiej klasy mentorami z najlepszych światowych uczelni.

Eksperci Fundacji Elab doradzają naszym podopiecznym, aplikującym na studia licencjackie, w ramach czterech pakietów tematycznych:

PAKIET OXBRIDGE

PAKIET RUSSELL GROUP

PAKIET MEDYCYNA

PAKIET ART & DESIGN

Każdy podopieczny Fundacji Elab ma do swojej dyspozycji:

 • konsultanta w Polsce z wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do przygotowania najlepiej jakości aplikacji oraz dopilnowania jej najdrobniejszych szczegółów 
 • mentora, który jako student danego kierunku jest w najlepszej pozycji, aby doradzić, jak najlepiej przygotować się do egzaminów, jak zbudować swój profil i jakie braki nadrobić mając na uwadze sukces aplikanta.

DORADZTWO

Elab Education Laboratory posiada zespół doświadczonych konsultantów, którzy pomogą nastolatkom, studentom i ich rodzicom w wyborze odpowiedniej uczelni zagranicznej oraz dalszej ścieżki kariery. Utalentowany i wykwalifikowany zespół zadba, aby nasi podopieczni zasilili szereg najlepszych uczelni na świecie.

 • Pomożemy wybrać uniwersytet i kierunek za granicą biorąc pod uwagę Twoje preferencje, możliwości i aspiracje.
 • Przygotujemy raport z proponowanymi uczelniami, ich wymaganiami i kompleksowymi informacjami na ich temat.
 • Spotkamy się z Tobą i rodzicami w celu ustalenia priorytetów wyboru uczelni. Zobacz jak wyglądają takie spotkania.
 • Dostarczymy informacje dotyczące systemu studiowania, możliwości zakwaterowania oraz wymagań każdego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii, zamówimy prospectusy (broszury uczelni).
 • Po uzyskaniu ofert podpowiemy jak strategicznie wybrać wybór numer jeden oraz ubezpieczeniowy (standardowa procedura w UK)

PERSONAL STATEMENT i REFERENCJA

Aplikacja na studia w Wielkiej Brytanii, Stanach i innych krajach wymaga przygotowania listu motywacyjnego oraz polecającego, które są bardzo ważnymi aspektami aplikacji. Musisz wiedzieć czego oczekują szkoły oraz jaka jest standardowa procedura oceniania poszczególnych paragrafów tych dokumentów. Dzięki pomocy Elab wielu naszych podopiecznych dostało oferty od Oxford i Cambridge.

 • Zapewnimy pomoc w napisaniu lub przetłumaczeniu Personal Statement, we współpracy z wykształconymi na Oxford i Cambridge specjalistami oraz rzetelnej referencji odpowiadającej brytyjskim standardom. Zobacz jakie standardy spełniają nasze dokumenty.

FINANSE

Jednym z najczęściej zadawanych pytań podczas podejmowania decyzji o studiach za granicą jest: Czy mnie na to stać? Jak mogę sfinansować swoje studia, pobyt i zakwaterowanie? Stypendia na studia nie są łatwe do znalezienia ani uzyskania. Koszty studiów na pewno powinny zostać dobrze zaplanowane przed wyjazdem z kraju. My wiemy jak zaplanować wydatki i aplikować o dofinansowanie rządowe. 

 • Pomożemy uzyskać pożyczkę studencką oraz załatwić wszelkie formalności z nią związane.

WYJAZD I PRZEPROWADZKA

Mamy zespół ekspertów, którzy pomogą ci radą przy przeprowadzce.

 • Pomagamy Ci w transakcjach walutowych.
 • Podpowiemy jak przelać pieniądze i założyć konto w banku za granicą. Wyślemy zestawienie kont studenckich abyś mógł wybrać najlepszą dla siebie ofertę.
 • Zorganizujemy podróż i zarezerwujemy bilety.
 • Powiemy jak uzyskać ubezpieczenie i znaleźć lekarza rodzinnego.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne pakiety – w zależności od tego, jakiej pomocy oczekujesz. Magsister na LBS, Licencjat na Durham, studia w UK czy Hong Kongu - wszystko jest możliwe. Uwierz w siebie i podłącz się do świata możliwości! Jesteśmy po to aby pomóc ci zrealizować najśmielsze ambicje!

Skontaktuj się z nami, a jeden z konsultantów po rozpoznaniu Twoich potrzeb pomoże Ci wybrać ofertę dla ciebie. 

Chcesz poznać naszych mentorów i dowiedzieć się więcej o działalności Fundacji? Jak Fundacja realizuje swoją misję szerzenia możliwości edukacyjnych? Jak właczyć się w nasze działania? Odwiedź naszą stronę www.elabfundacja.pl

POMOC W APLIKACJI NA KIERUNKI MEDYCZNE

Fundacja, korzystając z wielotniej ekspertyzy Elabu, specjalizuje się w długotrwałej pomocy w aplikacji na kierunki medyczne w UK i innych krajach Europy. Jest to niewzykle skomplikowany i wymagający proces, który należy zacząć już w pierwzej lub drugiej klasie liceum. Chcesz wiedzieć więcej o medycynie w UK? Napisz od nas na info@elabfundacja.pl lub wypełnij formularz kontaktowy na dole strony.