Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Elab on TOUR

Od 1 września 2016 ruszamy w warsztatową trasę i możemy zjawić się właśnie u Was w szkole! Chcemy powiedzieć jak największej ilości osób o możliwości studiów za granicą. Obalamy MITY i mówimy jak dostać się na zagraniczne uczelnie. Da się! Wiemy to i chcemy Wam w tym pomóc - piszcie do nas i zapraszajcie do siebie! :)

Jak to zrobić? Napisz do nas na FB lub zgłoś szkołę przez formularz na dole strony internetowej lub info@elab.edu.plDlaczego powinniście zaprosić Elab Education Laboratory do swojej szkoły?

1. Elab to jedyna taka organizacja, która opowie Wam jak skutecznie aplikować na najlepsze europejskie i światowe uczelnie i kierunki (w tym prestiżowe studia medyczne, prawnicze i ekonomiczne), m.in. na Oxford, Cambridge, Imperial czy UCL. Ale nie martwcie się, jeśli nie macie średniej 5.0 na świadctwie - współpracujemy z równie świetnymi szkołami i uczelniami np. w Danii, które nie wymagają aż tak nadzwyczajnych wyników. Dla każdego coś dobrego. Dajcie sobie szansę na międzynarodowe wykształcenie :)

Uwaga! Konsultanci Elab jeżdżą na specjalne warsztaty dla certyfikowanych przez UCAS doradców edukacyjnych w ramach International Teachers and Advisors Conference w Londynie, gdzie spotykają się z szefami biur przyjęć na wspomnianych uniwersytetach. Podzielimy się z wami wskazówkami z pierwszej ręki! 

2. Pomożemy za darmo dostać się na jeden z naszych 50 uniwersytetów partnerskich. Możecie z nami studiować tysiące kierunków od pielęgniarstwa, przez budowę jachtów po produkcję mediów, modę i literaturę.

3. Pomożemy Wam się dostać i opowiemy, jak wygląda życia w UK! Dzięki pomocy konsultanów Elab wszystkie kwestie administracyjne i finansowe dotyczące pożyczek, stypendiów i aplikacji, staną się bardzo proste. Pokażemy Ci, jak zmienić swoją przyszłość i dołączyć do najlepszych!

JAK TO DZIAŁA?

Jeśli chcesz spotkać się z nami w swojej szkole - napisz do nas w wiadomości prywatnej na facebooku, wyślij maila na m.siwarga@elab.edu.pl lub odezwijcie się do nas na facebooku. Wspólnie ustalimy datę spotkania i jego zakres tematyczny. 


Podłączcie się do świata, sięgajcie po marzenia i zdobądźcie z nami międzynarodowe wykształcenie

Do zobaczenia w Waszej szkole :)