Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Dokończ studia na brytyjskiej uczelni - czym jest Top-Up?

Jeśli jesteś teraz na drugim roku studiów w Polsce? Warto pomyśleć o dokończeniu nauki w Wielkiej Brytanii

Dzięki temu po roku nauki otrzymasz dyplom brytyjskiej uczelni!

Czym jest Top-Up?

To odpowiednik ostatniego roku studiów licencjackich. Na Top-Up mogą aplikować wszyscy, którzy są w trakcie trwania studiów w Polsce. 

Ile trwa kurs Top-Up?

Kurs Top-Up zazwyczaj trwa rok. Po skończeniu kursu uzyskujesz tytuł licencjata (Bachelor of Science, Bachelor of Arts) wybranego przez siebie kierunku.

Dla kogo jest kurs Top-Up?

Jeśli chcesz zaznać międzynarodowej edukacji, a nie chcesz czekać do aplikacji na studia magisterskie, kurs Top-Up jest idealną okazją aby przyspieszyć proces studiowania za granicą.

Jest to też idealny kurs dla osób, które są zawiedzione Polskim systemem edukacji i szukają praktycznego kierunku, który przygotuje ich do rynku pracy.

Jakie szkoły oferują kurs Top-Up?

Większość uniwersytetów partnerskich Elab posiada w swojej ofercie kursy Top- Up. Aby przekonać się, że na naszych uczelniach jest kierunek skrojony idealnie dla Ciebie - skorzystaj z naszej WYSZUKIWARKI KIERUNKÓW i zaznacz poziom ' Top Up' w polu poziomu studiów


Jak wygląda aplikacja na kurs Top-Up?

Aplikując na kurs Top-Up będziesz korzystał z systemu UCAS - tego samego, którym posługują się wszystkie uczelnie rekrutując studentów na studia licencjackie.

Do aplikacji będziesz potrzebował listu motywacyjnego, którzy przekona szkołę, że to właśnie Ty powinieneś dostać miejsce na wymarzonym kierunku.

Oprócz tego, konieczne będzie załączenie referencji od nauczyciela, oraz przesłania do uniwersytetu transkryptów z pierwszych dwóch lat studiów. 

We wszystkim pomożemy Ci zupełnie bezpłatnie.

Ile kosztuje kurs Top-Up?

Rok kursu Top-Up kosztuje od 4000 do 9000 GBP za cały program. Możesz ubiegać się o pożyczkę rządową na pokrycie kosztów czesnego

Jak Elab może mi pomóc w aplikacji?

Elab bezpłatnie pomoże Ci na każdym etapie aplikacji

1. Zgłaszając się do nas zostanie Ci przydzielony indywidualny konsultant. Będzie on nadzorował Twoją aplikację i kontaktował się ze szkołami w razie problemów.

2. Twój konsultant upewni się, że kurs Top-Up na który chcesz aplikować przyjmie Cię z Twoimi punktami ECTS

3. Pomożemy Ci skompletować dokumenty aplikacyjne: Personal Statement i Referencje

4. Dołączysz do Elab Students Network i poznasz innych studentów, którzy jadą z Tobą na studia

5. Pomożemy Ci zaaplikować o pożyczkę na czesne i akademik.

Aby rozpocząć proces aplikacji daj nam znać, jaki kierunek Cię interesuje korzystając z formularza poniżej. Alternatywnie napisz na info@elab.edu.pl lub zadzwoń pod 602 751 351