Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Czekamy na Twoją aplikację!

  • Jesteśmy najlepsi w doradztwie edukacyjnym. Nie tylko wskażemy uniwersytety za granicą, ale też doradzimy, podpowiemy, porozmawiamy - Twój konsultant stanie się Twoim doradcą i przyjacielem. Bez wględu na to czy spodziewasz się 50% czy 100% na maturze - jesteśmy po to, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą ścieżkę dla siebie.
  • Przeszliśmy rygorystyczny proces uzyskania statusu UCAS CENTRE, czyli centrum na Polskę jedynego systemu, przez jaki aplikuje się na studia w UK
  • Nasza współzałożycielka i mentorka wielu najlepszych studentów, Aleksandra Kozera, uzyskała status certyfikowanego agenta British Council. Elab znajduje sie na Globalnej Liście agentów British Council
  • Elab jest też certyfikowanym agentem  ICEF i WEBA oraz rokrocznie odwiedza największą konferencję edukacji międzynarodowej EAIE - jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie doradztwa w edukacji międzynarodowej.
  • Śledzimy trendy, wypowiadamy się w mediach jako eksperci - zobacz Media o Elab
  • Jesteśmy obecni na konferencjach UCAS na centrów aplikacyjnych z całego świata, gdzie spotykamy się z przedstawiecielami najlepszych uniwersytetów (UCAS INTERNATIONAL TEACHER'S AND ADVISOR'S WORKSHOP)
  • Posiadamy wiedzę o najdrobnieszych szczegółach aplikacji, nasi studenci studiują na najlepszych uniwersytetach na świecie, a nasze doradztwo w ramach Pakietów Premium to produkt cieszący się powodzeniem na rynku polskim od 2010 roku.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ ELAB EDUCATION LABORATORY?

SUPER

W internecie znajdziesz wiele stron i pośredników pomagających wyjechać na studia za granicę. Warto  upewnić się, że powierzasz swoją przyszłość w dobre ręce. W Elab zdajemy sobie sprawę ze specyfiki naszej pracy. Nie tylko pomagamy się dostać na studia w UK, nasi konsultanci swoją radą i pomocą mają wpływ na Twoją przyszłość. Swoje zadanie traktujemy bardzo poważnie i dlatego wymyśliśmy metodologię działania, która nazwaliśmy równie poważnie - SUPER!

S-połeczność

Dbamy o to, aby nasi podopieczni stworzyli ekosystem wzajemnej pomocy. Na początek współpracy z nami dostaniesz piękny zeszyt do pilnej nauki na zachętę i zaprosznie do Elab Students Network - sieci studentów i aplikantów Elab. Po wyjeździe dołączysz do grupy naszych absolwentów, będziesz mógł powalczyć o płatne staże oraz zawsze zapytać o radę swojego buddy z danej uczelni. A to tylko początek - cały czas negocjujemy kolejne "benefity" dla naszych super studentów.

U-śmiech

Dbamy, aby Twoje doświadczenie z pracy z nami było bardzo pozytywne i radosne. Nie narzekamy na polskie uczelnie, tylko pokazujemy wahlarz możliwości w innych krajach. Skupiamy się na Twoich mocnych, nie słabych stronach i dbamy abyś nie martwił się niczym oprócz matury oczywiście! 

P-ersonalizacja

Każdy jest dla nas indywiduum. Twój konsultant będzie dobrze znał Twoje zainteresowania, śledził postępy w aplikacji i pomoże ci indywidualnie dobrać kierunki. Ogromna większość z naszych usług jest bezpłatna, ale możesz też cieszyć się wysoką jakością obsługi premium!:)

E-dukacja

Po pierwsze kształcimy siebie, po drugie Ciebie. Wiemy, jak dobrać dla Ciebie odpowiednią ofertę i powiemy Ci o tym. Masz nietypową sytuację rodzinną lub zawodową? Słyszałeś o Foundation, HNC lub HND, a może Top - up Bachelor. Opcji jest mnóstwo, a my poinformujemy Cię, jakie rozwiązania w zawiłym świecie edukacji zagranicznej są dla Ciebie najlepsze. Ponadto, pod tym hasłem kryje się jakość edukacji oferowanej przez nasze uniwersytety partnerskie. To uczelnie sprawdzone, o pięknych kampusach, świetnej reputacji i ponad 90% zatrudnieniu absolwentów!

R-ezultat

Nie chodzi o to, aby wszystkich wysłać na uczelnie z czołówiek rankingów, ale by pomóc zrealizować potencjał podopiecznego. Dbamy o to, abyś studia zaczął, ale i się na nich utrzymał. Dlatego tak ważny jest dobór uniwersytetów pod Twoje matury lub inne kwalifikacje (dla każdego coś dobrego - zapytaj nas na info@elab.edu.pl), ale i tworzenie społeczności, która już na miejscu zaopiekuje się Tobą. Upewnimy się też przed wyjazdem, że masz gdzie mieszkać, wiesz jak założyć konto w banku i gdzie iść do lekarza. 

 DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

- Współpracujemy z ponad 20 placówkami edukacyjnymi

- Pomagamy dostać się na ponad 1000 kierunków

- Pomagamy rozpocząć studia za granicą, w dowolnych miastach świata na kierunkach anglojęzycznych

- Mamy 5-letnie doświadczenie

- 100% naszych podopiecznych dostaje ofertę z uniwersytetu

- 72% dostało się do szkoły pierwszego wyboru (w tym Oxford i Cambridge)

- Pomogliśmy już ponad 500 osobom spełnić swoje marzenie o studiach za granicą

- Ponad 100 000 PLN uzyskanych stypendiów

Nasi dotychczasowi klienci studiują na uniwersytetach rozsianych po całym świecie. Ze względu na nasze indywidualne podejście do każdej aplikacji, wszyscy są dziś zadowoleni ze swojego wyboru.

Elab to setki wysłanych aplikacji, omówionych case studies ze studentami, zaplanowanych ścieżek kariery. Ciągle sie uczmy, dowiadujemy o trickach, jakie możesz stosować w aplikacji, aby wyróżnić się spośród setek tysięcy. Pamiętaj! Studia na najlepszych uczelniach na świecie to długa, skomplikowana droga i warto mieć przy sobie kogoś kto edukacją międzynarodową zajmuje się profesjonalnie. 

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Aby uzyskać więcej informacji o uniwersytetach, kierunkach lub rozpocząć proces aplikacyjny, skontaktuj się z jednym z konsultantów Elab na info@elab.edu.pl lub wypełnij formularz aplikacyjny.