Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Dlaczego Elab jest SUPER?

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ POMOC ELAB EDUCATION LABORATORY W APLIKACJI NA STUDIA W ANGLII I DANII?

Elab Education Laboratory powstał z inicjatywy studentów i absolwentów brytyjskich uczelni. Nasza misja i powód, dla którego przychodzimy codziennie do pracy jest jedna: chcemy, abyś dostał się na wymarzone studia w Wielkiej Brytanii. Kochamy naszą pracę, bo pozwala spełniać Twoje marzenia.

Przez lata działalności wyselekcjonowaliśmy uczelnie, które gwarantują satysfakcję studenta i wysoką jakość nauczania. Pracujemy w ścisłej relacji z nimi, dzięki temu możemy upewnić się, że Twoja aplikacja jest rozpatrzona dokładnie i z należytą uwagą. To szkoły pokrywają koszty naszej pracy – nie Ty, dlatego nie musisz martwić się o koszty współpracy z Elab. Zupełnie bezpłatnie upewnimy się, że proces aplikacji jest dla Ciebie łatwy, bezstresowy i przyjemny. Nie możemy się doczekać, aż Cię poznamy!

S-U-P-E-R

W internecie znajdziesz wiele stron pośredników pomagających wyjechać na studia za granicę. Warto upewnić się, że powierzasz swoją przyszłość w dobre ręce. W Elab zdajemy sobie sprawę ze specyfiki naszej pracy. Nie tylko pomagamy się dostać się na studia, nasi konsultanci swoją radą i pomocą mają wpływ na Twoją przyszłość. Swoje zadanie traktujemy bardzo poważnie i dlatego wymyśliśmy metodologię działania, przyświecającą naszej codziennej pracy - SUPER !

S-połeczność

studia w uk-studia w anglii-studia za granica-studia w wielkiej brytanii-aplikuj na studia w uk-aplikuj na studia za granica

Dbamy o to, aby nasi podopoeczni stworzyli ekosystem wzajemnej pomocy. Na początek współpracy z nami dostaniesz piękny zeszyt do pilnej nauki na zachętę i zaprosznie do Elab Students Network - sieci studentów i aplikantów Elab. Po wyjeździe dołączysz do grupy naszych absolwentów, będziesz mógł powalczyć o płatne staże oraz zawsze zapytać o radę swojego buddy z danej uczelni. A to tylko początek - cały czas negocjujemy kolejne "benefity" dla naszych super studentów:) Aplikacja z Elab to inwestycja nie tylko w studia, ale i długoterminową sieć relacji w ramach Elab Education Laboratory oraz Fundacji Elab.

U-śmiech

Dbamy, aby Twoje doświadczenie z pracy z nami było bardzo pozytywne i radosne. Nie narzekamy na polskie uczelnie, tylko pokazujemy wachlarz możliwości w innych krajach. Skupiamy się na Twoich mocnych, nie słabych stronach i dbamy aby w związku z aplikacją na studia w UK nie pojawił się u ciebie żaden grymas:)! Pozytywy to podstawa. Nie narzekamy, a działamy!

P-ersonalizacja

Każdy jest dla nas indywiduum. Twój konsultant będzie dobrze znał Twoje zainteresowania, śledził postępy w aplikacji i pomoże ci indywidualnie dobrać kierunki. Ogromna większość z naszych usług jest bezpłatna, ale z VIP-owską jakością:) Oczywiście, nie chcemy się też wtrącać. Jeśli potrzebujesz tylko sprawdzenia dokumentów lub prostych instrukcji, nasz system ułatwi Ci aplikację bez konieczności zwierzania się ze swoich planów. Dopasujemy się także do indywidualistów!:)

E-dukacja

Po pierwsze kształcimy siebie, po drugie Ciebie. Wiemy jak dobrać dla ciebie odpowiednią ofertę i powiemy Ci o tym. Masz nietypową sytuację rodzinną lub zawodową? Słyszałeś o Foundation, HNC lub HND, a może Top - up Bachelor? Wiesz czym jest TOEF, IELTS, BMAT, UCAS Tariff? My wiemy! :) Opcji jest mnóstwo - my poinformujemy Cię jakie rozwiązania w zawiłym świecie edukacji zagranicznej są dla Ciebie najlepsze. Ponadto, pod tym hasłem kryje się jakość edukacji oferowanej przez nasze uniwersytety partnerskie. To uczelnie sprawdzone, o pięknych kampusach, świetnej reputacji i ponad 90% zatrudnieniu absolwentów! w 100% godne polecenia.

R-ezultat

Nie chodzi o to, aby wszystkich wysłać na uczelnie z czołówiek rankingów, ale by pomóc zrealizować potencjał podopiecznego. Dbamy o to, abyś studia zaczął ale i się na nich utrzymał. Dlatego tak ważny jest dobór uniwersytetów pod Twoje matury lub inne kwalifiacje (dla każdego coś dobrego - zapytaj!), ale i tworzenie społeczności, która już na miejscu zaopiekuje się Tobą. Upewnimy się też przed wyjazdem, że zaaplikowałeś o akademik, wiesz jak założyć konto w banku i gdzie iść do lekarza. 

Nie wiesz co studiować? Napisz do nas! Gotowy do aplikacji? APLIKUJ