Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Besant Hill School

Besant Hill School

 

Pobierz broszurkę tutaj

Besant Hill School jest wspólnotą studentów, wykładowców i pracowników, których motto są słowa: Aun Aprendo : „ Wciąż się uczę”

Szkoła przestrzega tego motta codziennie po przez jej kulturę, indywidualną pracę z każdym studentem, aby pomóc mu lub jej osiągnąć swoje pasje, a jednocześnie wzbudzić unikalne wartości absolwenta Portret Besant Hill School.

W Besant Hill School szanuje się indywidualizm, krytyczne myślenie, twórcze i artystyczne pasje, międzynarodowe środowisko oraz dbałość o środowisko naturalne. To unikalne połączenie wraz z kameralnym charakterem szkoły, oraz z wykładowcami i pracownikami zaangażowanymi w rozwój studentów, jak i położenie szkoły w pięknym miasteczku Ojai w Kalifornii, odróżnia Besant Hill od jakiegokolwiek innego liceum.  

Czas spędzony w Besant Hill jest jednym z najlepszych doświadczeń, jakie uczniowie mogą mieć w dzisiejszym świecie. Jest to środowisko, w którym młodzież może się rozwijać, a nie tylko po prostu uczyć się do testu lub SATs , ale również wziąć to, czego się uczą ze współczesnymi problemami, przed którymi stoją.

Aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie, skontaktuj się z naszymi indywidualnymi konsultantami porzez formularz, telefon lub maila na info@elab.edu.pl