Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

Proces aplikacji z Elab na Studia w Anglii i Walii

PROCES APLIKACJI NA UCZELNIE PARTNERSKIE ELAB

Proces aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii  może wydawać się skomplikowany, jednak z bezpłatną pomocą Elab będzie to prostsze niż myślisz!

Od czego zaczynamy?

1.Kontakt z konsultantem ELAB

Skontaktuj się z nami przez formularz aplikacyjny lub kontaktowy. Możesz też zadzwonić lub napisać mail na info@elab.edu.pl

2.Wybór uczelni i kierunków w UK

Specjalnie na prośbę naszych aplikantów, przygotowaliśmy WYSZUKIWARKĘ KIERUNKÓW, dzięki której znajdziesz kurs skrojony na miarę

3.Aplikacja na studia za granicą

Po wybraniu kierunków zabieramy się do pracy.

Wyślemy Ci dokładne, dostosowane dla Polaków instrukcje jak aplikować poprzez brytyjski system UCAS, którego oficjalnym centrum w Polsce jest Elab. Pod czujnym okiem swojego konsultanta napiszesz list motywacyjny na studia, który zostanie dokładnie sprawdzony. Powiemy Ci także jak uzyskać list referencyjny lub skontaktujemy się z nauczycielem tłumacząc jak taki list napisać i załączyć do aplikacji(wystarczy mail lub podpis!)

4.Odpowiedzi od uniwersytetów

Twój konsultant będzie razem z Tobą śledził odpowiedzi od uniwersytetów od strony naszego systemy UCAS. Podpowiemy Ci jak odpowiedzieć uniwersytetom i będziemy kontaktować się z uczelniami w Twoim imieniu

5.Aplikacja na stypendia i pożyczki rządowe

Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces aplikacji na pożyczkę rządową, której (uwaga!) nie można nie dostać ma się obywatelstwo polskie. Czy wiesz, że w szczególnych warunkach Polacy mogą też dostać pożyczkę na życie i bezzwrotny grant ?
Tak - dobrze myślisz :) Twój konsultant także Ci w tym pomoże.

6.Zakwaterowanie i wyjazd

Pomożemy z aplikacją na akademik i szukaniem dodatkowych opcji zakwaterowania. Dostaniesz od nas szczegółowe informacje o tym jak przesyłać pieniądze z Polski, jak i gdzie założyć konto, jak zgłosić się do lekarza oraz fantastyczny przewodnik po mieście, do którego się wybierasz.

7.Plan Awaryjny

Jeśli nie poszła Ci matura, nie rwij włosów z głowy. Na pewno coś dla Ciebie znajdziemy! Całe lato Twój konsultant będzie czuwał aby Twój wyjazd doszedł do skutku i abyś znalazł dla siebie odpowiedni program w awaryjnej aplikacji Clearing.

Jeśli interesują Cię inne uczelnie poczytaj o naszych Ofertach Premium