Skontaktuj się z nami

602 751 351(22) 404 05 02

APLIKACJA NA STUDIA

APLIKACJA NA STUDIA W WIELKIEJ BRYTANII NA ROK AKADEMICKI 2017/18 TRWA!

Od czego zacząć?

1. Wybierz kierunek studiów i uniwersytety

Aby ułatwić Ci ten proces, stworzyliśmy niezwykłą wyszukiwarkę kierunków, dzięki której nie tylko zapoznasz się z ofertą uczelni, ale pobierzesz raport do późniejszego wglądu.

 

Jak wybierzesz kierunek studiów i uczelnie, skontaktuj się z nami - zostanie Ci przydzielony indywidualny konsultant Elab, który przeprowadzi Cię przez cały proces aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii.

Zupełnie bezpłatnie!

2. Załóż konto w systemie UCAS

Aplikacja na studia w Wielkiej Brytanii odbywa się za pomocą systemu UCAS - za pośrednictwem tego systemu możesz złożyć aplikację do pięciu szkół. 

Koszt wysłania aplikacji to 23 GBP.

Poniżej, znajdziesz instrukcję, która przeprowadzi Cię przez proces aplikacji w systemie UCAS - krok po kroku.

3. Napisz Personal Statement i Referencje

Personal Statement i Referencja to dwa najważniejsze dokumenty w aplikacji na studia w Wielkiej Brytanii.

Poniżej, znajdziesz dwie instrukcje - pisanie Personal Statement oraz instrukcje pisania Referencji, którą możesz wydrukować i wręczyć nauczycielowi.

Po napisaniu dokumentów, prześlij je do sprawdzenia swojemu konsultantowi lub wyślij na info@elab.edu.pl

Pamiętaj, że referencja musi dotrzeć do nas w specjalnym formacie (nie możesz jej załączyć samodzielnie w systemie UCAS)

PRZECZYTAJ TUTAJ - W JAKI SPOSÓB ZAŁĄCZYĆ REFERENCJĘ W UCAS

4. Wyślij aplikacje

Po skompletowaniu wszystkich dokumentów oraz przesłaniu nam referencji, możesz wysłać aplikację do UCAS (jesteśmy certyfikowanym centrum UCAS w Polsce).

Jak to zrobisz, koniecznie daj nam znać. Sprawdzimy, czy wszystko w aplikacji wypełnione jest poprawnie oraz wyślemy ją do szkół.

W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji (formularz kontaktowy znajdziesz na dole tej strony - możesz też pisać na info@elab.edu.pl lub dzwonić)

POWODZENIA